Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajozási tanácsok. Tudnál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajozási tanácsok. Tudnál segíteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Lenne pár kérdésem:


Mostanában annyi szép lányt látok a boltokban,buszmegállóban vagy csak az utcán sétálni.Ti hogyan szoktatok beszélgetést kezdeményezni?Mivel lehet indítani, stb.


Hogyan megy ez mondjuk egy szórakozóhelyen?


Magamról pár dolgot:


Nem vagyok az a bulibajárós típus.Nem vagyok visszahuzódó sem, nem azért, csak valahogy így alakult az életem.

Barátaimmal szeretek hülyülni időnként:)

A lányokkal nincs annyira nagy tapasztalatom, ezért kérdezlek titeket.



Köszönöm előre is nagyon.


2009. okt. 16. 22:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

sztem egy szórakozóhelyen elég könnyű és most nem egy technos diszkóra gondolok hanem valami szolidabb helyre ahol dumálni is lehet mint pl a morrisons. ilyenkor kicsit alkohollal bátorítva nem lehet akkora gond se odamenni se dumálni egy csajjal. vagy akár a tánctéren is odamehetsz.

buszmegállóba meg utcán nincs tapasztalatom. nemtom hányan díjazzák ha elkezdesz rájuk nyomulni csak úgy ismeretlenül.

2009. okt. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
9%
Csak azért akarsz velük beszélgetni mert szépek? Érdekes. Aki szép azt nézni kellene aki meg értelmes azzal kéne beszélgetni nem?
2009. okt. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
74%
hát köszönjük 2. ez nagyon hasznos:D te benned értelem nincs tehát ne nézz de ne is gondolkodj.
2009. okt. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
30%
Második hozzászóló, Te nagyon buta vagy!! Autób*ziként egy ilyen fordításom van arra amit írtál: Az Imprezát csak nézd, de az erős Ladába ülj be!!!
2009. okt. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
22%

nah 2. te biztos hogy nem lehetsz vmi szép( és irigykedsz azokra akik szépek), és mégis beképzelt vagy, mert biztos valami kis beképzelt stréber lehettél a suliban...

egyébként szinte bmivel le lehet szólítani a csajokat, a lényeg h lássa rajtad h tetszik neked és ha te is bejössz neki akkornem lesz probléma a beszélgetéssel....ha viszont nem jössz be neki akkor le fog rázni...sajnos ilyen is van, ezt is meg kell szokni

2009. okt. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Írjatok még lécci:D

2009. okt. 17. 22:07
 7/15 A kérdező kommentje:
Például mivel lehetne indítani?
2009. okt. 17. 23:45
 8/15 anonim ***** válasza:
57%

pl (16 vagyok)

megkérdezed az időt, nem tudja merre van e ez meg az, ez teljesen szituációtól függ, légy kedves, és mosolyogj , szerintem ez a legfontosabb.

de nem értem, hogy mért csak az"annyi szép lány"t szólítod meg, szerintem az ilyen ismerkedés jó dolog, de nem biztos, hogy az értelmes réteget fogod ki.

nem vagyok egy bombanő, de egy kicsit szar hogy mindenki azt szajkózza, hogy nem minden a külső na erről ennyit.

kérlek ne pontozzatok le, ez csak az én véleményem:)

2009. nov. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Írjatok még!
2009. dec. 8. 20:40
 10/15 anonim ***** válasza:
Ha már van annyi önbizalmad, hogy odamenj a kiszemelthet, és ő kedvesen fogad, akkor nincs probléma.Szerintem ha úgy alakul akkor kérd el mondjuk az msn címét,és ha megadja akkor nagyon jó úton haladsz.Ha nem akkor sem kell bánkódnod.Szórakozóhelyeken könnyen lehet ismerkedni.Ha nincs még elég tapasztalatod akkor próbálkozz ott, szerintem az könyebben fog menni, főlleg ha van egy kis alkohol.Sok sikert :)
2009. dec. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!