Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ebben az esetben jól tettem ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben az esetben jól tettem ezt?

Figyelt kérdés

Mostanában találkozgatok egy sráccal, randizásnak nem nevezném, inkább ismerkedésnek, beszélgetésnek.

Elmentünk egy helyre, amit ő ajánlott, nagyon jó stb. (Kizárólag üdítők, teák vannak, ételek nem.) Fizetésnél megkérdezte, hogy fizetem-e magamnak, vagy meghívjon - itt kicsit megakadtam, végül úgy döntöttem, kifizetem magamnak. (Áldom az eszem, hogy mindig viszek valamennyi pénzt...) Egy férfi ismerősöm szerint hagynom kellett volna, hogy ő fizessen, meg micsoda dolog ez, szóval most véleményeket várok. Tényleg elcsesztem? :)

(Hozzáteszem, hogy egy 30 év feletti, nem nélkülöző személyről van szó.)

Véleményem szerint nem várhatom el, hogy fizessen, a haverom szerint kvázi bunkó volt.


23/L



2013. júl. 4. 20:04
 1/8 anonim ***** válasza:
5%
Már az gáz, hogy 30 felettivel randizol 23 évesen. Az nem gáz, hogy fizettél.
2013. júl. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy írtad nem randi volt. Problem? Ennyi erővel én is fizethetnék minden csajnak mindent akivel csak "beszélgetek".
2013. júl. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem meg ő volt bunkó, hogy megkérdezte, hogy fizeted-e...

ha még 15 éves lenne...

De ha 30 felett ilyet benyög...:D:D Jó hogy nem ÁFA-s számlát kért külön:D

2013. júl. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Amélia:) ***** válasza:
39%

"Egy férfi ismerősöm szerint hagynom kellett volna, hogy ő fizessen" --> ha hagyod, akkor meg jönnének azzal, hogy pénzéhes vagy:D


"Fizetésnél megkérdezte, hogy fizetem-e magamnak, vagy meghívjon" --> hát... szerintem neki kellett volna fizetnie. (Nem, nem vagyok pénzéhes) És nem értem, mi a jó égnek kérdezte meg, hogy fizeted-e magadnak.


"30 év feletti, nem nélkülöző személyről van szó" --> kvázi simán megtehette volna, hogy fizeti, kérdezés nélkül.


Igaza van a haverodnak, bunkó.

2013. júl. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Legalább tudja, hogy nem egy pénzre menő k--va vagy. :D
2013. júl. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 xKakashix ***** válasza:
Én szó nélkül fizettem volna, ha esetleg a csaj nagyon fizetni akarja a sajátját, akkor talán hagyom, de ez nálam alap, hogy fizetem az övét is. :)
2013. júl. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem meg hadd döntse már el, kit akar megismerni...

A kérdést cseppet bunkón tette fel a partnered, ebből egyértelmű, hogy nem akart meghívni, szóval jól tetted, hogy fizetted a részed.

Ha meg akarok hívni valakit, akkor vagy nem mondok semmit, vagy ha elő akarná venni a pénztárcáját, szólnék, hogy tegye vissza.

Mondjuk ha nem randi volt, csak haveri találkozó, akkor az más tészta, feltehette ezt a kérdést kedvesen is, mi is meg szoktuk kérdezni a barátaimmal, hogy ki hogy áll, mert szívesen fizetünk egymásnak (lányok is a fiúknak).

2013. júl. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
az a bunkóság hogy megkérdezte,ha fizetni akar akkor nem kérdez,nekem a párom játszotta el hogy megkérdezte(már8hónapja együtt voltunk),lestem,mondtam hogy fizetem magamnak amikor meg már az utcán voltunk benyögte hogy milyen rossz hogy én fizettem az saját kajámat mert megakart hívni
2013. júl. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!