Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kiderült, hogy az újdonsült...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiderült, hogy az újdonsült barátom anyukája igazgatónője egy iskolának. Kicsit megijesztett ez. Mire számíthatok?

Figyelt kérdés

Azért ijesztett meg,mert nekem eddig egy komolyabb kapcsolatom volt csak,és ott az "anyósjelölt" egy nagyon laza fiatalos nő volt. Tegeztem és hülyültem vele,olyan volt mintha a barátnőm lenne... És mivel eléggé hozzászoktam ehhez a többéves kapcsolatom alatt,így most megijeszt,hogy pont egy igazgatónő anyósjelöltet fogtam ki. Úgy érzem,komoly lesz ez a dolog a sráccal,úgyhogy szeretném ha már az első benyomása jó lenne rólam az anyukájának. Mit tehetnék ennek érdekében?

19/L


2013. júl. 2. 23:08
 1/9 anonim ***** válasza:

nincs ebbe semmi ijesztő..

csak ne csald meg a fiát :D

2013. júl. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kit érdekel ,hogy mi a munkája?
2013. júl. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Attól hogy iskolaigazgató még odadurranthat az asztal alá hogy aztán együtt röhögjetek és letegezve mondhasd neki, hogy hogy tudsz ilyen büdöset szarni? xd
2013. júl. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Arra, hogy nem lóghatsz a randikról különben fegyelmit kapsz.
2013. júl. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az anyósok az esetek 75%-ban ijesztőek :DD

Amúgy mivel már 19 éves vagy nem számít semmit ,hogy igazgatónő.. :D

2013. júl. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ha fiú lennél akkor azt mondanám hogy üdv a Kegyetlen játékokban
2013. júl. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az én exbarátnöm anyja valami egészségügyi melós volt. Az még roszabb volt mert jofej volt csak kb ha a szemébe néztem akkor már írta nekem a zsebében a receptet... hidd el az se volt jobb :)
2013. júl. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
És hol itt a baj?
2013. júl. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Laza, fiatalos apósjelölt vagyok. A munkámban viszont fontos döntéseket kell meghoznom. Nagyobb felelősség van rajtam, mint egy iskola igazgatóján.

Tegeződök a 10-en és 20-on évesekkel (kölcsönös!) és a volt tanáraimmal is. Sok tanárról kiderül, hogy belül mégis ember.

2013. júl. 3. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!