Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy érjem el, hogy az iskolai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lilikécske kérdése:

Hogy érjem el, hogy az iskolai rendszergazda felfigyeljen rám?

Figyelt kérdés

Egy menő gimiben tanulok, hamarosan 16 leszek. Idén jött hozzánk egy új rendszergazda. Kb. egy olyan 10 évvel lehet idősebb. Mindig kedves velem, van hogy meg is kérdezi, hogy hogy vagyok, vagy múltkor versenyen voltam, és utána rákérdezett, hogy hogy sikerült? Ez jelentheti azt, hogy tetszem neki?

Most igaz nyári szünet van, de szeptemberben szeretném, ha valami történne. Tudtok tanácsot adni?

Ő ugye nem számít tanárnak? Mert azt tudom, hogy tanárral tilos összejönni.

Ja, de van egy kis probléma. Én pár centivel magasabb vagyok nála, és eléggé testes vagyok. :( Ez nagy hátrány?


2013. júl. 2. 20:32
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
175 centi vagyok és 80 kiló. Ő nagyjából 170 centi és 70 kiló lehet.
2013. júl. 15. 14:21
 12/17 anonim ***** válasza:
Telepíts kártevőt a gépre,majd hívd fel a gépterembe,hogy vírus van a gépen,és smárold le.
2013. szept. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
most komolyan, egy 26 éves férfi pont egy 16 éves dagadt gimnazista trollal fog kezdeni? nem hülye, nem fogja miattad kockáztatni az állását, azon kívül gyerek vagy hozzá, inkább ne csinálj hülyét magadból. attól még hogy normális veled nem tetszel neki.
2013. okt. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Az én egyik osztálytársam még anno 7.ben, 14 évesen jött össze a rendszergazdával aki kb majdnem 30 éves volt, szóval erről ennyit :D Nyilván egyáltalán nem támogatom ezt, mert szerintem ez beteg.
2013. okt. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
jézusom...de komolyan lányok ez már nem unalmas, h mindig az öreg fa--z kell nektek?
2013. okt. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
26 az mióta öreg te élettelen?
2013. okt. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Amiota o 16 b+! Neki 18-17 evesekkel kene osszejonnie.


Valasz a kerdezonek: szidjad neki az AMD-t.

2013. okt. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!