Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy érjem el, hogy az iskolai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lilikécske kérdése:

Hogy érjem el, hogy az iskolai rendszergazda felfigyeljen rám?

Figyelt kérdés

Egy menő gimiben tanulok, hamarosan 16 leszek. Idén jött hozzánk egy új rendszergazda. Kb. egy olyan 10 évvel lehet idősebb. Mindig kedves velem, van hogy meg is kérdezi, hogy hogy vagyok, vagy múltkor versenyen voltam, és utána rákérdezett, hogy hogy sikerült? Ez jelentheti azt, hogy tetszem neki?

Most igaz nyári szünet van, de szeptemberben szeretném, ha valami történne. Tudtok tanácsot adni?

Ő ugye nem számít tanárnak? Mert azt tudom, hogy tanárral tilos összejönni.

Ja, de van egy kis probléma. Én pár centivel magasabb vagyok nála, és eléggé testes vagyok. :( Ez nagy hátrány?


2013. júl. 2. 20:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Lefotózod este, amint lefekvés előtt szürcsölöd a kakaót, felrakod instagramra, ellinkeled neki és visszaírja, hogy:

"Kakaóbiztos a géped?"

2013. júl. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
43%
Tölts le vírust a gépekre!
2013. júl. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Zakathol ***** válasza:
63%
SQL-injection-nel támadd a suli weboldalát.
2013. júl. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
43%
Ja-ja,csinálj neki egy kis munkát :D
2013. júl. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
64%
FORMAT C:/ ENTER
2013. júl. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Esetleg értelmes válasz?
2013. júl. 2. 20:43
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Tanulj linuxozni, és írj neki valami szép scriptet :D
2013. júl. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
beszélj bináris nyelven
2013. júl. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
menj el vele wowozni
2013. júl. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
78%

Ha 10+ évvel idősebb, akkor lehet, hogy csak laza. Nem viselkedik olyan szerencsétlenül a lányok közelében, mint a korodbeliek. Tehát ne bízd el magad, de ha van egy kis szimpátia, akkor már van esélyed.

Senki sem jár logarléccel randizni. Én is azt hittem, hogy magasabb vagyok a kiszemeltemnél... aztán kiderül, hogy ő a magasabb, de ez nem gond.

Van 2 hónapod, hogy kevésbé legyél testes. Mennyi az annyi?

2013. júl. 3. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!