Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi az első vélemény?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az első vélemény?

Figyelt kérdés

Üdv ha egy lánynak azt mondom hogy rendszer gazdaként dolgozom elsőnek azt gondolja hogy valami egész nap gép előtt ülő kocka? Vagy nem igazán érdekel titeket csak legyen munkám. Első sorban lányok véleményét kérném ha lehet , kort is írjatok.


F/25



2012. nov. 5. 08:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Dísz íz kockaaaaaa!! :) Bocs de ez lenne az első... Holott tudom, hogy nem teljesen igaz...
2012. nov. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 kr11va válasza:
100%
Én nem gondolnám egyből, hogy kocka vagy de az eszembe jutna, hogy sokat ülhetsz a gép előtt.De igazából inkább azon van a hangsúly szerintem, hogy van munkád.Igazából a kockák nem is szoktak othtonról kimozdulni csajozni.Szoval innentől kezdve mi a probléma?gondolom te is szivesen elmennél sétalgátni, egy csajjal vagy bárhova. L/19
2012. nov. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Én nem gondolnám, hogy feltétlen kocka vagy, de jómagam igen közel állok az informatikához és én sem vagyok kocka.
2012. nov. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az jutna eloszor eszembe, hogy tok jo, hogy ennyire ertesz a gepekhez, biztos kened-vagod, ujrarakhatnad a gepem, ha osszejovunk... :D
2012. nov. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól nézel ki nem hátrány, sőt, előny, lenne legalább közös téma (engem is ez az egyik fő dolog, ami érdekel).


Sőt, engem jobban szokott érdekelni mint az eddigi fiúimat. Nem várom el, hogy legyenek otthon a témában.

Viszont ha mégis, akkor hátránynak se hátrány.

2012. nov. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Párom programozó, amikor ezt először mondta, rögtön visszakérdeztem, hogy "és mennyire vagy kocka?" erre elkezdett nevetni, és mondta, hogy munka után ő már nem ül gép elé.

Egyébként nagyjából mindegy szerintem, hogy mivel foglalkozol, a lényeg, hogy legyen időd a barátnődre is.

24N

2012. nov. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Van egykét kocka ismerősöm aki kiszokott mozdulni csajozni ,de attól még jobban vágja az mmorpg világát mint azt hogy kell csajozni.


4# Ne tudd meg hány gépet csináltam meg tettem újra már lányoknak.. csak azért mert nem vagyok olyan bunkó hogy azt mondom nem csinálom meg :) igaz volt pár srác is azoknak meg azért mert haverok .. pedig ha ezt elkellet volna vinni olyan helyre ahol csak felraknak a gépre egy Win7-et legalább 5,000 forint ha nem több.

2012. nov. 5. 11:21
 8/16 A kérdező kommentje:
Ja és köszönöm a válaszokat :)
2012. nov. 5. 11:21
 9/16 A kérdező kommentje:
# 5 hát sajna ilyen lánnyal még nem találkoztam, pedig jó lenne! :) eddig a legtöbb még azt se vágta mi az a HDD... csak Facebook Youtube meg ilyenek..
2012. nov. 5. 11:23
 10/16 anonim ***** válasza:

Az egyik haverom is rendszergazda egy multinál... de mondjuk mindig szóba kerül a 17e ft-s órabére is :)

Úgy a csajoknak jobban tetszik a munkája. Sőt érdekes lesz :D

2012. nov. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!