Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randizás segítség?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randizás segítség?

Figyelt kérdés
Teljesen tanácstalan vagyok ilyen téren. Soha nem voltam még randin. Őszintén szólva tartok tőle, mert nem tudom, hogy érezni fogom-e, hogy mikor kerülünk olyan közel egymáshoz, hogy megfogjam a kezét, esetleg a csók. Nektek milyen volt az első randi? Jött ez ösztönből? Nagyon sokat jelent nekem az illető, és nem akarok túl tolakodó lenni, de azért a domináns, magabiztos férfit akarom mutatni. Tanács?

2013. júl. 1. 23:43
 1/3 A kérdező kommentje:
u.i.: 17 / F
2013. júl. 1. 23:44
 2/3 ameoland ***** válasza:
51%
Randi csak az után van miután dugtatok.Előtte ezt csak találkozónak hívják.
2013. júl. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Kahleszi válasza:

Nincs randi "recept". Ez nem egy paprikáskrumpli. :D

A helyzet szüli az esemélyeket. Érezned, látnod kell, hogy a partnered mennyire akarja azt amit te, pl.: csók.

17/L

2013. júl. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!