Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randi? (többi lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randi? (többi lent)

Figyelt kérdés

Szóval van egy srác, aki évfolyamtársam. Pár hete elkezdtünk beszélgetni, de élőben csak köszöntünk egymásnak (mert a suli óta nem találkoztunk ,és akkoriban még csak párszor beszéltünk, nem voltunk olyan jóban mint most). És most meg elhívott sétálni meg fagyizni. Kicsit meg vagyok ijedve mert ez lesz az első. Nem ezzel a sráccal ,hanem így tényleg a legelső randim. Szóval ideges vagyok, és feszült. Félek nagyon hogy elrontok valamit, vagy csak simán beáll majd a csend.

Főként lányok véleményére vagyok kíváncsi, akik voltak már úgy mint én, és akik már randiztak. Ti hogy álltatok az egészhez? "Felkészültetek" rá? És végülis ,mi lett?:)

Légyszives segítsetek, mert egy kicsit be vagyok parázva.:/



2013. jún. 28. 20:54
 1/4 anonim ***** válasza:
menj el vele sétálni és fagyizni és ne azon görcsölj h el fogd szúrni h be fogsz égni mert akkor nem is fogod élvezni...egyszerűen add magad és ne hagyd h bekövetkezzen a csönd annyi minden van amiről beszélgetni lehet :)
2013. jún. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm!:)
2013. jún. 28. 20:57
 3/4 anonim válasza:
Az lesz a legjobb, ha lazán veszed az egészet. Ha feszült leszel, azt tuti észreveszi majd és akkor fog beállni a kínos csend. Legalábbis velem ez volt.
2013. jún. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hány évesek vagytok? Mikor lesz a találkozó?:)
2013. jún. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!