Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Randis tapasztalatok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Randis tapasztalatok? Ez csak szerintem volt egy kissé ciki, vagy ez belefér?

Figyelt kérdés

Randiztam egy sráccal,2. találkozó volt,először egy

45 perces randink volt kb,egy kávé mellett,2 hónapja ismerkedünk ismertem meg,egy randis oldalon.

A profilomon is kinn volt,hogy nem szeretem ha valaki rámenős,illetve hogy komoly kapcsolatot keresek,meg hogy semmit se szeretnék elsietni,illetve ezeket személyesen is még 1x átbeszéltem vele,biztos,ami biztos alapon.

Mégis bevágott most egy olyat 2. randi alkalmával,hogy nyugodtan szóljak,és vesz gumit!

Csak így hirtelen,10 perc után kb....annyira meglepődtem,hogy csak egy "nem kell" jött ki a számon....majd fél óra után szépen elköszöntem tőle....nem vagyok prűd,de vhogy nem tetszett ez a beszólás,és az időzítés sem.....



2013. jún. 28. 18:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez tényleg elég béna szöveg volt a pasitól..... :D


Nekem egyszer volt ilyen csak,mikor a srác megkérdezte

kaja közben,hogy melyik a kedvenc pózom,én akkorát nevettem,hogy folyt a könnyem,csóró meg elvörösödött,aztán ideges lett.....ez van!



23/L

2013. jún. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mekkora paraszt :D

Igen,"ciki".

2013. jún. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Neked nem ciki... Neki annál inkább.
2013. jún. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jól tetted! Én sem szeretem az ilyet...vannak normális fiúk is, ne add fel az elveidet az ilyenek miatt! :) Dobni kell őket és ne sajnáld :)
2013. jún. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én szeretem, ha rámenős a másik fél, de nem így, gyökér...
2013. jún. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!