Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randi után miért írt sms-t a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randi után miért írt sms-t a srác ha közben mégsem érdeklem?

Figyelt kérdés
Vége lett a randinknak aztán aznap este írt nekem hogy mennyire örül hogy találkoztunk, reméli összefutunk még aludjak jól stb. Kb mint aki oda meg vissza van értem. Én visszaírtam hogy én is remélem stb. erre eltűnt. Akkor én hívtam fel 1 hét után, és ezt megint bejátszotta. 3 randi így ment. De ha nem érdeklem minek nyalizik nekem a randik után? Amúgy kb soha sem keres.
2013. jún. 28. 18:52
 1/5 anonim ***** válasza:
nah majd az ágyadban keresni fog..:)
2013. jún. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ne is törődj vele,találni fogsz olyat, aki után nem neked kell futni! hagyd ott a fenébe!

20L

2013. jún. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért mész el ilyennel három randira? Már a másodikra sem kellett volna.
2013. jún. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem csak nem tudja hogy közeledjen, vagy több vasat tart a tűzben, ezek lehetnek, de talán vesd fel, hogy örülnél, ha közelebb kerülnétek egymáshoz
2013. jún. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Lakatos Facebook ***** válasza:
Érdekled, csak csórikám nem vágja még, hogy hogyan mutassa ki, amit meg lehet érteni, mert nektek semmi nem jó, ha jófej és kimutatja h érdekled akkor kiskutya, ha leszar akkor bunkó, úgyhogy szerintem beszéljj vele nyíltan, mert nagy zűr-zavar van a fejébe, de biztos szeretne valamit.
2013. jún. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!