Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 158cm-es fiú vagyok.12 évig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

158cm-es fiú vagyok.12 évig ostromoltam a nőket eredménytelenül. Kudarc-kudarc hátán kísért. Ma már nem próbálkozom tovább, meleg lettem! Járt már más is így?

Figyelt kérdés
Már váltottam ez miatt és meleg lettem! Itt nem kell 12 évig ostromolni, de még 12 napig sem! 12 perc alatt lehet partnert találni! Azóta szopok fiúkat.

2013. jún. 29. 16:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

hát hajrá...


egészségedre. Én azonban 25 évesen sem adom fel, így hogy te feladtad, eggyel kevesebb rivális lesz.

2013. jún. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez nem így működik, hogy egyik pillanatról a másikra döntesz egy dologról, amit nem befolyásolhatsz.


De szopkodj csak akkor.

2013. jún. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1-es válaszolónak! Soha nem gondoltam volna magamról, hogy ide jutok!

32 éves koromig ostromoltam a nőket!

2013. jún. 29. 16:32
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Semm köze a magasságnak ehhez.Nekem van egy haverom,kb annyi centi mint te,jó pár nőt megdugott és ma már felesége van,nem is akármyilen,igaz alacsony ő is,de összeillenek,nagyon jó kis csaja felesége.Nálad más a gond,szerintem te alapban a bu..zi vagy..bocsi
2013. jún. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Sosem gondoltam volna hogy ezt csak így el tudja dönteni az ember :D
2013. jún. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Semm köze a magasságnak ehhez.Nekem van egy haverom,kb annyi centi mint te,jó pár nőt megdugott és ma már felesége van,nem is akármyilen,igaz alacsony ő is,de összeillenek,nagyon jó kis csaja felesége."


Már bocs de maradjunk a realitás talaján.. Ez nem azt jelenti, hogy SEMMI köze a magasságnak ehhez, csak azt, hogy másnak IS van hozzá köze. De azért valljuk be, egy alacsony férfinak elég sok mindennel kell kompenzálni, hogy legyen esélye.

2013. jún. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
17%
Nincsenek is melegek. Csak ilyen nyomorékok akik nem képesek egy nőt felszedni.
2013. jún. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

6-os. Igen kompenzálni kellene, de nem vagyok gazdag. Szegény családba születtem, anyám 3-szor elvállt.

4 éves koromig megtapasztaltam a poklot, apám ütött vágott, alkoholista volt. Össze vissza cibáltak az országban, albérletekbe laktak. Utána nagyszülőkhöz kerültem, ők neveltek. Egy fillérem sincs csak lelki sérülések.

2013. jún. 29. 17:42
 9/9 anonim ***** válasza:

Valószínűleg te alapból biszex vagy!

A kedves bátyám 36esztendős... s mégse állt át a sötét oldalra! :P

2013. jún. 30. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!