Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért veszet ell az érdeklödés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért veszet ell az érdeklödés?

Figyelt kérdés
elsö sorban csajok segítségét kérném. 24 éves pasi vagyok aki 2 évet ki hagyot a bulis korszabol, régen minden buliban kerestek a lányok most hogy újra elkezdtem bulizni majd nem hogy észre se vesznek. mi az ami meg változott miért lehet ez? kinézetem mell szerintem semmi baj nincsen régen se volt most meg még annyira se szerintem .
2013. jún. 30. 01:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
a helyesírásoddal viszont súlyos problémák akadtak, az iskolából is kimaradt 2 év?
2013. jún. 30. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
lol :D köszönöm az értelmes választ :D
2013. jún. 30. 01:43
 3/8 anonim ***** válasza:

bocsi hogy nem a kérdésre válaszoltam, de a bennem élő nyelvtantanár kaparja az arcát ahogy olvassa a kérdésed :D

de a kérdésre válaszolva: szerintem nem változott olyan sok dolog, még mindig ugyan úgy sok a könnyen kapható lány, de ha te vagy a férfi akkor ne csak várd hogy keressenek ;)

2013. jún. 30. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem azt várom hogy keressenek ha nem csak azt a jelet hogy mehet. Manapság csak annak jár a jel aki az audi kulcsát pörgeti az ujján ?
2013. jún. 30. 01:49
 5/8 anonim ***** válasza:
köze nincs a pénzhez egy bizonyos korosztályban ( legalábbis 15-30 közt ezt tapasztalom) , persze helyfüggő is a dolog, drága vagy elit helyeken nem tudom mennyiben megy másképp, de biztos más. egyébként jeleket folyamatosan adnak, akár csak látványosan figyelnek, mosolyognak, szemezgetnek stb ami már egyenlő azzal, hogy "gyere ide". persze az se mindegy melyik lány mennyire közönséges, és ki az ki éjszaka ismerkedni és ki az aki egyéjszakázni akar:)
2013. jún. 30. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
akkor miért van az hogy kb fél év alatt 1db nö jött össze az is csak 1 hónapra de semmi más nincsenek jelek sehol és régen nem így volt egyáltalán.
2013. jún. 30. 02:06
 7/8 anonim ***** válasza:
máshogy csinálsz esetleg valamit?
2013. júl. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
mindent ugyan úgy mint annó
2013. júl. 1. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!