Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Már most hagyjam a fenébe?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már most hagyjam a fenébe?

Figyelt kérdés

Egy összejövetelen megismerkedtem egy lánnyal. Rögtön szimpatikus lett, de itt nem akartam semmi komoly dologba belefogni, mert azt hihette volna, h csak "arra" kell.

Megkerestem egy közösségi oldalon, be is jelöltem, de nem igazolt vissza. Ennek ellenére egy párszor beszélgettünk. Az elmúlt napokban is ráírtam, de mintha tudomást se venne az egészről. Látom, hogy elolvasta, de semmi reakció.

A rövid idő ellenére eléggé megkedveltem, de már is adjam föl és hagyjam az egészet? Én úgy gondolom ezt kéne tennem, de nem akarom.


2013. jún. 25. 22:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Ismerd meg jobban, aztán majd rájössz, hogy érdemes-e foglalkozni a dologgal. Ezt nem találomra szokás eldönteni.

Kérj el telefonszámot, úgy könnyebb a kapcsolattartás.

Sok sikert! :D

2013. jún. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De hát nem válaszol és így nehéz megismerni vkit. Telefonszám meg hát csillagászati dolog. Azért köszönöm! :)
2013. jún. 25. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!