Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Van egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Van egy lány akivel nagyon joba vagyok már rég és tetszik is nekem, de ha elmondanam neki hogy tetszik, félek hogy nem lennénk többet ilyen jóba.

Figyelt kérdés
szal... van mikor ugy erzem hogy en is bejovok neki, de van mikor nem... nem tudom megerteni teljesen
2009. okt. 12. 20:16
 1/4 anonim válasza:

hát barátom ezzel nem vagy egyedül ugyanis velem ugyanez a helyzet csak én megmondtam h mit érzek iránta de nem járunk sajnos azért ugyanolyan jóba vagyok vele

te korod?? csaj kora?? írd meg és majd utána megírom h mitévő legyél

2009. okt. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
en 18 ő 17 lesz ...
2009. okt. 12. 21:48
 3/4 anonim ***** válasza:

mikor úgy érzed hogy jól érzitek magatokat együtt lépj.

Érintsd meg....öleld meg...


Hidd el meg fogod bánni ha nem próbálod meg de mielőtt megteszed nézd át a netet olyan dolgok után mint barátzóna.

Ahol megtalálod mi ez ott sokmindent fogsz még találni.

Sok szerencsét!

Jakomo 25f

2009. okt. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Megmondom mit tegyél. Félj hogy nem lennétek többet jóba, és aludj el minden este ugy hogy deszar volt ez a nap, kéne az a csaj. VAGY: menj oda és mondd meg neki hogy tetszik.
2009. okt. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!