Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem ír vissza a lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem ír vissza a lány?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Körülbelül egy órával ezelőtt írtam egy volt osztálytársamnak facebookon kb 5 perc elteltével kiírta a chat, hogy látta az üzenetemet de azóta se írt semmit. :/ A levél nem volt bántó mindössze annyit írtam, hogy "szia mizu?" Gondoltam ráírok beszélgetünk aztán megpróbálom elhívni valahova. Most nem azt várom hogy egy szia mizutól hasra essen vagy abban a pillanatban válaszoljon, de ha nekem bárki ír egy ehhez hasonló nem bántó üzenetet mindig visszaírok neki max ha nem akarok vele beszélgetni akkor nem kérdezgetek csak válaszolok és egy idő után befejeződik a beszélgetés. Szóval a lényeg; miért nem írt vissza? (azóta is fenntvan) 14/F

2013. jún. 19. 14:46
1 2
 11/18 Zakathol ***** válasza:
75%

Értem, tehát csak egyféle választ fogadsz el. Az, hogy valójában mi van, már nem is érdekel? Csak az a válasz jó, hogy "ne aggódj, majd biztos visszaír, sőt egy képet is

mellékel azonnal a bugyijáról"?

Ha érdekelnéd a csajt, visszaírt volna. Nem írt vissza: nem érdekled. Hányféleképpen írjuk még körül neked? Attól még nem fog változni a helyzet.

2013. jún. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
69%
Miért kéne visszairjon?Lehet hogy ő egy nagy paraszt vagy leszar téged magasról.
2013. jún. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Elfogadom és meg is értem azt a választ is ami arról szól, hogy nem érdeklem!! De mondjátok meg mi a jó abban, hogy tök értelmes kérdéshez válaszoltok egy olyat, hogy "lesz@r téged" nehéz lenne olyat írni mint a 8-as, hogy "nem érdekled"??! Nem kértem, hogy írjátok körbe csak szóvá tettem, hogy értelmesebben is lehetne de elég lassú a felfogásod!
2013. jún. 19. 15:06
 14/18 anonim ***** válasza:
79%
Figyelj kérdező.Nrm tudom mit hisztizel..kb olyat kérdeztél,hogy most Budapesten az Andrási úton éppen hány autó áll a piros lámpánál...ha nem vagyok ott akkor honnan tudjam miért nem ír vissza.Csak tippelni lehet...azt meg már leírták itt páran.Nem is csoda hogy nem ír vissza ha ilyen kis rinyagép vagy..
2013. jún. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Utolsó nem érdekel mi a véleményed rólam csak gondoltam van akivel már volt ilyen és kiderült miért nem írt neki vissza! Ennyi nem egy megválaszolhatatlan matekérdést tettem fel! És nem rinyálok csak egyszerűen k***ra irritál, hogy nem lehet normálisan írni csak oltogatni!!
2013. jún. 19. 15:12
 16/18 anonim ***** válasza:
69%
Sztem meg cica vagy!
2013. jún. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Zakathol ***** válasza:
81%
Azt azért ugye tudod, hogy a "le se sz@r" és a "nem érdekled" szinonímák?
2013. jún. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Igen, de te bunkón írtad meg.
2013. jún. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!