Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem ír vissza a lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem ír vissza a lány?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Körülbelül egy órával ezelőtt írtam egy volt osztálytársamnak facebookon kb 5 perc elteltével kiírta a chat, hogy látta az üzenetemet de azóta se írt semmit. :/ A levél nem volt bántó mindössze annyit írtam, hogy "szia mizu?" Gondoltam ráírok beszélgetünk aztán megpróbálom elhívni valahova. Most nem azt várom hogy egy szia mizutól hasra essen vagy abban a pillanatban válaszoljon, de ha nekem bárki ír egy ehhez hasonló nem bántó üzenetet mindig visszaírok neki max ha nem akarok vele beszélgetni akkor nem kérdezgetek csak válaszolok és egy idő után befejeződik a beszélgetés. Szóval a lényeg; miért nem írt vissza? (azóta is fenntvan) 14/F

2013. jún. 19. 14:46
1 2
 1/18 Zakathol ***** válasza:
72%
Mert nekifutásból szarja le, hogy te mit szeretnél.
2013. jún. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Figyelj normálisan kérdeztem akkor légyszi válaszol már normálisan vagy ha nem megy akkor ne válaszolj! Ezt az oldalt arra találták ki, hogya amit máshol nem merek vagy nem tudok itt megkérdezhetem. Egyébként van olyan volt osztálytársam akit utál meg is mondta neki mégis válaszol hülyeségeire akkor nekem mér nem válaszol egy szimpla köszönésemre?
2013. jún. 19. 14:52
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a francba...nem akar veled beszélni.Vagy ninc sott a gépnél az is lehet.
2013. jún. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Zakathol ***** válasza:
54%
Az, hogy nem birtoklod az intuíció képességét nem az én hibám. Leírtam a véleményem, ha virágnyelven tenném, akkor is ugyanezt jelentené.
2013. jún. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Lehet, de kiírta chat, hogy látta meg láttam pár perce is likeolt képeket meg hozzászólt dolgokhoz.
2013. jún. 19. 14:53
 6/18 anonim ***** válasza:
45%
Figyelj kisfíú,ha ilyen nyávogó vagy akkor nem csodálom hogy nem ír vissza.Amúgy meg honnan a farncból tudjuk miért nem ír vissza?Nem vagyunk látnokok...lehet elment sz@rni,hugyozni,lehet úgy felejtette a gépet,de az is lehet hogy ívben lesz@rja a fejedet és éppen más sráccal beszélget vagy éppen a barátnőjével.
2013. jún. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
#4 ok leírtad a véleményed de nekem válasz kell és nem az, hogy neked mi a véleményed az egész szituációról!
2013. jún. 19. 14:56
 8/18 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem az első egy tökéletesen komoly és életrevaló választ adott. Ehhez én sem tudnék hozzáfűzni mást. Nem érdekled.
2013. jún. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
ok majd ha nektek kell válasz akkor én is jó lekezelően beoltalak titeket aztán magasról le fogom sz@rni, hogy nektek fontos lenne a válasz-.-
2013. jún. 19. 14:57
 10/18 A kérdező kommentje:
#8 kösz valaki tud értelmesen írni!
2013. jún. 19. 14:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!