Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kell csókolózni? Az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell csókolózni? Az első tökéletes kell legyen. És ne irjatok ilyet, hogy jön magátol! Köszike.

Figyelt kérdés
2009. okt. 11. 15:00
 1/9 anonim ***** válasza:
96%

Minden hónapban téma ez.

Olvass vissza (jó sokat) - tökéletes leírások vannak már.

2009. okt. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
Pedig jön magától:)
2009. okt. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Tuti?
2009. okt. 11. 15:04
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

fejedet elfordítod, ajkadat összeérinted, áttolod a nyelvedet picit, nyalsz egyet felfelé, kihúzod, becsukod, majd újra.


Egy "benyalás" ne legyen hoszabb 1-2 másodpercnél, és közben simogasd a lányt. Kb úgy csináld, mintha a fagyit nyalnád. Ne erőltetetten csináld, és ne parázz azon, hogy szar lesz.


18F

2009. okt. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
Elengeded magad, és érezd.. ezt nem leírások alapján kell tanulni szerintem :)
2009. okt. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Jön magától. Én pl egy bulin kicsit ittas állapotban csókolóztam először és mondta a csaj h nagyon jól csókolózok, pedig előtte én is paráztam.
2009. okt. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Tuti,hogy jön magától!Érezni fogod,hogy neked mi a jó és onnantól kezdve időbe telik és sok csókba mire kiderül,hogy az adott partnerrel hogy a legjobb.Az első akkor is emlékezetes lesz,mert egy új világ,amit még sosem tapasztaltál,de tuti,hogy nem fogsz elrontani semmit!!!

Nincsenek szabályok,amit be kell tartani,mindenkivel máshogy lesz a legjobb,mindenki másképp csinálja,ezt tapasztalni kell. Van,hogy azonnal egymásra tud hangolódni két ember,van,hogy idő kell. Tényleg nem lehet megmondani,csak ne izgulj,mert nagyon szuper lesz :)

2009. okt. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a tanácsokat.
2009. okt. 11. 18:34
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tegnap volt az első csókom és TÉNYLEG igaz hogy teljesen magától jön az egész.Nem olyan nehéz csak gyakorolni kell.De én utána megbántam hogy megtettem,nem tudom mért.Ma meg már olyan szívesen csókolóznék csak megmondtam a srácnak hogy nekem ez gyors volt és nem szeretnék vele járni.Bár nem szerettem azt a fiút.Na de ne izgulj ezen!Sok sikert!
2009. nov. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!