Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez jelentheti egy boldog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jelentheti egy boldog párkapcsolat kezdetét?

Figyelt kérdés
Szóval...Ma randiztam egy fiúval negyedszerre..Úgy volt, hogy kimegyünk a városba, de eleredt az eső, így felmentünk hozzájuk. Feküdtünk az ágyban, filmet néztünk, és folyamatosan csikizett, lefogott, magához ölelt, hosszabb ideig szemezett velem, majd újra megcsikizett, miközben nevettem megpuszilta a nyakam, és azt mondta "imádlak", folyamatosan vicceket mesélt, nevettetett, nagyon jól éreztem magam. Sajnos nem tudom, hogy ezt úgy mondta, mint aki barátként tekint rám, vagy szeretne velem kapcsolatot, ugyanis még soha nem volt egyetlen fiúm sem, de nekem ő az első, aki igazán tetszik, és bármit megtennék neki, nem tudom, hogy ő hogyan érezhet. Szóval nálam tapasztaltabb fiúk, lányok, mit gondoltok, esélyes lehet? 17/l :)

2013. jún. 16. 18:49
 1/7 Pain for Pleasure ***** válasza:
100%
Randizni nem barát jelöltekkel szokás. Eléggé egyértelmű, tetszel neki. :)
2013. jún. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Csók nem is volt még? Jelezd neki, hogy mehet már! :)

Pillants sokszor a szájára vagy valami! :)

2013. jún. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
:)))))))) Ha tudnátok, hogy ezektől a "kis" válaszoktól mennyire boldog vagyok :)))))))) Csak az a baj, hogy kicsit parázok még a csókolózástól, még soha nem csináltam, és félek, hogy elbénáznám, és nem akarom, hogy neki rossz legyen, ő már tapasztaltabb mint én, ezért..hát nem is tudom, mit tehetnék...:\ :)
2013. jún. 16. 19:39
 4/7 anonim ***** válasza:
Biztos nem lesz neki rossz! Emiatt ne aggódj... lehetetlen elrontani! :)
2013. jún. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
húú, remélem is, hogy nem lehet elrontani, csak bennem van a félelem, hogy mivan, ha én még olyan kis béna és ügyetlen vagyok neki, miközben ő már tud egyet s mást...:\:)))
2013. jún. 16. 20:44
 6/7 anonim ***** válasza:

abszolút jelentheti!:) sőőőt.

a csókolozástól meg ne félj:D én is féltem..fölösleges volt

16/L

2013. jún. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben, megpróbálok majd feloldódni, vagy kevésbé görcsölni rajta :))
2013. jún. 16. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!