Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak, mit mondjak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, mit mondjak neki, hogyan hívjam el?

Figyelt kérdés

Igazából van egy lány akivel több hónapja nagyon jóba lettünk. Aztán szerelmes lettem belé. Hétfőn szóltam neki, hogy találkozni akarok vele, mert valamit mondani akarok neki. Kíváncsiskodott, de nem árultam el semmit. Aztán rákérdezett konkrétan, hogy ugye nem azt akarom neki mondani, hogy többet akarok barátságnál. Én mindent bevallottam neki... És azt mondta, hogy csak barátilag kedvel. Én ebbe is belementem, hogy maradjunk barátok, mert nem bírok meglenni nélküle.

Valahogy olyan jó lenne őt megszerezni. Nem akarom feladni... Nem tudok meglenni nélküle... Valamit tudsz mondani, hogy mit csináljak, hogyan tudnám esetleg megszerezni?

Vagy az is megnyugtat, ha barátok maradunk. Sőt talán ez így jobb is lenne akkor. Csak ezt személyesen is hallani szeretném tőle, hogy jó. Hogyan, mit mondjak neki hogy eljöjjön velem ezt megbeszélni egy sima baráti találkozón?

16/F vagyok, a lány 17 éves.



2013. jún. 14. 18:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Az ember nem tárgy.Nem megszereznni kell.Hanem szeretni
2013. jún. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Semmiképpen ne add fel! Harcolj még érte, de ne ész nélkül, hanem türelmesen. Légy mellette ha szüksége van rád. Lehet, hogy hónapokat vagy akár egy évet kell várnod, amíg egy arasznyival közelebb kerülhetsz a szívéhez, de te igazán tisztán szereted ezt a lányt, akkor ne hagyd, hogy bárki lebeszéljen róla vagy bármi elkeserítsen.

Ha viszont csak egy fellángolás, akkor kihevered hamar, majd meglátod. A választ csak te tudhatod.

2013. jún. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Még azóta is nagyon hiányzik. Barátságba bele is nyugodtam már. Erre furcsán viselkedett velem, és megkérdeztem, hogy mi baja. És azt mondta, hogy elege van, mert velem kb. egy időben többen is szerelmet vallottak neki, egy ideig szüneteltetni akarja a barátságot.

Szerintetek mit tegyek? Nem akarom elveszíteni, mint barátot...

2013. jún. 20. 18:58
 4/7 anonim válasza:
Küzdj érte még jobban , éreztesd vele , hogy fontos számodra :) 16/L
2013. jún. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Az a helyzet apukám hogy az elején b*sztad el. Mikor barátként közelítettél. De ezen lehet változtatni ha érdekel hogy hogyan irj üzenetet leirom neked.
2013. jún. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Rendben, írtam üzenetet, kedves utolsó. :)

A lány azóta megbékélt, barátok leszünk továbbra is.

Szerintetek azért még lenne esélyem nála? (Mondjuk most egy fiúval ismerkedik, de talán még nem komolya a dolog...)

2013. júl. 1. 18:16
 7/7 anonim ***** válasza:
lehet hogy lemaradtál róla de nembiztos ! sok sikert
2013. júl. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!