Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy mondjam meg a szüleimnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg a szüleimnek, hogy van egy barátom?

Figyelt kérdés
még nincs, de majd hasznát veszem később a válaszoknak! XD
2009. okt. 10. 15:14
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
de nekem olyan "esetem" van (mostmár), h a fiú punk. anya meg ki nem állhatja őket, engem sem kedvel túlzottan amiatt, h velük barátkozom, meg h én is az vagyok (külsőleg nem).
2010. ápr. 17. 18:01
 12/16 anonim ***** válasza:

én is punk vagyok, pasim is az, nincs mi miatt aggódnod :D

nem lehet, hogy ismerlek véletlenül? :P


L/15

2010. máj. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
30%
A punkok retardáltak.
2010. máj. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nos..a szüleim állandóan b*sztattak a súlyommal,és azzal,hogy minden barátnőmnek van már komoly kapcsolata,de nekem nem lesz.(mindig volt valakim)Sőt,nem is éreztem azt soha,hogy bárkit is bemutatnék nekik szívesen,miután konzervatívak és sose engedtek el sehova.Már különvárosban lakunk az egyetem miatt...22évesen folytatódott a kálvária,hogy milyen kövér vagyok,ilyen nő nem kell a pasiknak stb...annyira elegem lett már ebből az egészből,h kinyögtem,h 1hónapja van már barátom,és nagyon imádja a testem,és szálljanak le rólam..hát így történt.Na azóta már többet kussolnak a súlyomról...23N.
2010. máj. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Nédd fater itt a psim öö itten Gázsíí!!
2010. máj. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
ez mind szép és jó, csak Anya azt hiszi hogy ő 'erőszakolta' rám a punkot mint stílust. én már mondtam neki hogy ez nem igaz, hogy neki semmi köze ehez de ő ezt nem hiszi! és már hha kiejtem a számon a fiú nevét, már akkor teljesen ideges, beszélni meg már nem is érdemes róla. amikor megmutattam neki a képet, amit kaptam tőle ballagásra, akkor is megkérdezte: neki kem taraja van? mondtam h nem neki hanem a tesójának. neki szép barna haja van. nem érti meg hogy én szeretem!
2010. jún. 14. 17:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!