Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy mondjam meg a szüleimnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg a szüleimnek, hogy van egy barátom?

Figyelt kérdés
még nincs, de majd hasznát veszem később a válaszoknak! XD
2009. okt. 10. 15:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Anyu, apu, van egy barátom!
2009. okt. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Apu, anyu, van egy barátom!

Hogy érezze az apád, hogy ő járt először a fejedben! :-D

2009. okt. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%
Ezitt Pityu, oszt járunk!
2009. okt. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
100%

:-DDDDDDD

Hát körülbelül én is így szoktam, de nekem is vannak ismerőseim akik félnek elmondani mert, hogy az milyen "ciki".

Viszont ami nem is akkora hülyeség, hogy mondjuk mennétek vele valahova, mondod a szüleidnek, hogy mész el, ilyenkor a legtöbb szülő megkérdezi, hogy kivel, hova, stb. És te meg mondod, hogy xy-nal és mivel még nem ismerik biztos megkérdezik, hogy ki ő az osztálytársad vagy ilyesmi... Te meg mondod, hogy a barátod. :-D

De az -Apu, Anyu van egy barátom lényegesebben egyszerű. :-D

2009. okt. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
mindig mindent mondj el otthon, hogy így nem kapnak infarktust, h pasid van. szóval oszd meg anyukáddal, hogy tetszik egy aranyos-kedves fiú. aztán ha alakul akkor megmondod, h te is tetszel neki valószínűleg, kérd ki anyukád tanácsát, és akkor anyukád be lesz avatva, logikus lesz, h már jártok a sráccal, ő meg segíthet megdolgozni apukád, ha ő nehezebb eset. 17/L
2009. okt. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Én anyumnak mondtam azt, hogy találkozom egy sráccal. Örült neki:) Ekkor 17 éves voltam. És apumnak meg tesóimnak is anyum mondta el, én nem akartam, mert zavarban voltam :$ Bátyám meg amúgyis bolond és cikizett volna vele (meg amúgyis piszkálódott poénból :S :D) 2. találkára már meghívtam hozzánk. Ennyi:) Azóta már a 3. komoly kapcsim van, és vele képzelem el az egész életemet :)

20/L

2009. okt. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
15:35-s vagyok. Előző levelemben talán nem voltam egyértelmű: "vele képzelem el az életem"* = mármint a mostani barátommal :)
2009. okt. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ha lány vagy, akkor igazán nincs miért aggódnod :)
2009. okt. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
100%
én e-mailban írtam meg a szüleimnek, mire hazaértem , lenyugodtak :P
2009. okt. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
köszi skacok, sokat segítettetek! egyébként lány vok
2009. okt. 13. 18:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!