Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nektek bejonnek a nyomulos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek bejonnek a nyomulos csajok?

Figyelt kérdés
Srácok! nektek bejönnek azok a csajok,akik nyomulnak? És arról mit gondoltok,ha ők csokolnak meg? :DD
2013. jún. 7. 20:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

nekem bejönnek :D egy ilyen igazán megtalálhatna egyszer :'D

16/f

2013. jún. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 danman ***** válasza:
Nekem bejönnek. :)
2013. jún. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Viszont szokták mondani,hogy azok a kapcsolatok tartanak,ahol a csaj után futni kell,és nem kapják meg egyből. Ezzel mi a helyzet? Bejönnek ezek a csajok? :D
2013. jún. 7. 20:14
 4/14 anonim ***** válasza:

Nekem nem

F20

2013. jún. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Semleges. Nem az dönt h nyomul-e.
2013. jún. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Igazabol baromi kenyelmes a kisse visszafogottabb, esetleg onbizalomhianyos sracoknak, hiszen van egy alap, amire epithetnek. Engem egeszen addig nem zavar, amig tiszteletben van tartva, hogy vannak barataim is, es nem csak egy emberbol all az eletem. (Bar nyilvan o a legfontosabb.) Termeszetesen reszemrol ugyanez fennal, tehat en sem tapadok veg nelkul. De ugye a mar emlitett "kezdemenyezokeszseg" az meg jo dolog, igazabol allok elebe, ha erdekel!:D
2013. jún. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Normális ember nem fut nő után, csupán ismerkedik.
2013. jún. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ja és megdugni sem akarja egyből és máris nincs miről beszélni :)
2013. jún. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 danman ***** válasza:

A mai világban már ritka az a kapcsolat, amelyik sokáig tart. Egyáltalán mit jelent az, hogy "sokáig"?


Továbbra is azt mondom, hogy bejönnek az ilyen csajok.

2013. jún. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
igen
2013. jún. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!