Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy fiú aki tetszik de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú aki tetszik de nem tudom hogy én is tetszek-e neki? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Tavaly nyáron szakított a barátnőjével aki történetesen az én legjobb barátnőm!! Én próbáltam segíteni h újra össze jöjjenek mert a srácnak még mindig tetszett a lány!!

De miután végkép nem jött össze a fiú nagyon rosszul érezte magát!! Amikor legközelebb beszéltünk akkor aszt mondta,hogy be jövök neki én el hittem de nem lett belőle semmi!! Akkor el feledtem! De most újra vissza jött az érzés még most is szeretem!! Nekem azóta már volt barátom!!


12/L A FIÚ 14/F


ÍRJATOK LÉTSZÍVES OLVASSÁTOK EL ÉS ÍRJATOK!!! DE NEM VAGYOK KÍVÁNCSI ARRA HOGY MÉG EZ TÚL KORAI!!!


2009. okt. 7. 16:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Beirok elsőként mielőtt meglesz a 100 komment arról hogy még k*rvára ne pasizz 12 éves kislányka, hanem babázz b*szki.
2009. okt. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem olyan komolytalan ebben a korbán járni valakivel. szájrapuszi, kéz-megfogás, stb. Csinálj, amit akarsz, ugyse lesz semmi komoly köztetek, akkor meg nem mindegy?
2009. okt. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
monadtm h nem vok kíváncsi az ilyen komentekre
2009. okt. 7. 17:25
 4/8 A kérdező kommentje:
Ja és a babázáson má rég túl vagyok
2009. okt. 7. 17:25
 5/8 anonim ***** válasza:
Inkább Tanulj! Vagy 20 évesen az út szélén fogsz állni!
2009. okt. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nem hinném mert 5,4-esem van
2009. okt. 8. 12:57
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor is tanulj tovább!
2009. okt. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

szia én is a korodba illö lány vagyok.

és szerintem nem korai pasizni én is éredt vagyok meg már meg volt a elsö csokom is...

szoval visszatérve rád.szerintem besszélgess sokat vele mert ki tudja mi lessz belöle?mert a barátokbol könnyen lesz szerelem:D

puszii

2010. szept. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!