Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 23 éves bika csajszi,21 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 éves bika csajszi,21 éves mérleg pasi, régóta kerülgetik egymást,1 hónapja mindketten szabadok, a pasi elég érett hozzá szerintetek?

Figyelt kérdés
a csajszi fiatalabbnak néz ki, a pasi idősebbnek.
2009. okt. 6. 15:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem a kor számít főleg nem 2 év!!!
2009. okt. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
csak a csajsziban van egy kis félsz, hogy jaj 2 évvel idősebb. :S
2009. okt. 6. 15:52
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
úristen....20 év fölött ez már olyanmindegy.... sosem értettem az ilyen nőket, hogy jaj, csak ne legyen fiatalabb, meg jaj, ne legyen alacsonyabb...mekkora baromságok, ha valaki megszeret valakit, nem a korát meg a külsejét nézi...a kommentetből kiindulva inkább a lány az, aki éretlen... (20/L)
2009. okt. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

nem éretlen ő, mert nemolyan rég lépett ki egy 3,5 éves kapcsolatból, de már közben is kerülgettük egymást, meg becézgetjük meg ilyesmi, de puszin kivül más még nem volt.

F/21

2009. okt. 6. 15:56
 5/9 anonim ***** válasza:
Így van, nem a kor számít, hanem csakis a horoszkópok:)
2009. okt. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem tényleg nincs semmi baj ebben ha a fiú fiatalabb ebben a korban már mindketten érettek vagytok. Amúgy meg az én szüleim között 10 év van anyukám javára és mégis szeretik egymást már jó pár éve és nem is fognak válni soha. Szóval ez tényleg nem lényeges dolog. Ennél fontosabb hogy szeressétek egymást.
2009. okt. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Aki a horoszkopban hisz, a világ sorsát megérdemli.
2009. okt. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

én nem hiszek benne, de a bika csaj és a mérleg pasi összeillik? :D:D

mit mondanak a csillagok?:)

2009. okt. 6. 16:10
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi a világ sorsa?? Egyébként a napi, heti, havi, munka, egészség, fogyókúra meg egyéb ilyen kitalálmányoknak semmi értelme a világon (bár nekem mostanában minden szava bejön érdekes módon, nem így volt). A jellemrajzok, azok figyelemre méltóak,pláne aszcendenssel... A DNS úgy tekeredik, ahogy a föld és a csillagok viszonyulnak éppen egymáshoz..??
2009. okt. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!