Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szemét vagyok, amiért elutasít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemét vagyok, amiért elutasítottam?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Ismerkedek már egy ideje,egy 28 éves férfival,akiről kiderült hogy jelenleg is az anyjával él,és munkanélküli.

Beszélgettünk egy párszor,és szerintem eléggé elkényeztette az anyja,neki semmit sem kell csinálni otthon,az anyja mindent megcsinál neki,mos,takarít,főz rá.

Megírtam neki,hogy beszélgethetünk,de nem szeretnék tőle semmi komolyat......valahogy nem vonz az ingyen cseléd szerep.


2013. máj. 28. 13:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy szemét, hanem inkább előrelátó! Pasiként is igazat adok neked!
2013. máj. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem vagy szemét,jól döntöttél!
2013. máj. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Csak nem az unokatesómról van szó? xD

Ha igen akkor g*ci vagy, egyébként nem.. ;)

2013. máj. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem, csak realista.
2013. máj. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ő nem érti,hogy miért nem akarok vele ismerkedni,azt hiszi hogy "csak" azért utasítottam vissza,mert munkanélküli......
2013. máj. 28. 13:39
 6/8 anonim ***** válasza:

csak úgy mellékesen megjegyzem, hogy akinek sok stexe van az nem 8 órás munkával kereste


többet költök hetente a hóbortjaimra mint amennyit szerintem egy hónapban megkeresel, valahogy nekem sincs kedvem zsebpénzért dolgozni

2013. máj. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jól tetted, okos vagy, nem szemét!!!
2013. máj. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
egyébként a mai lányoknak nem fűlik a foga a házimunkához úgyhogy ha olyat akarsz találni aki mos,főz,takarít stb. akkor jobb ha felkötöd mert komoly konkurencia lesz
2013. máj. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!