Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi az oka annak ha randiztunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka annak ha randiztunk 9 alkalommal és mégsem jöttünk össze?

Figyelt kérdés

Azt gondolnám ennyi idő elég ahhoz hogy legyen valami. Mert még ha az 1,2,3 randi után dob akkor oké. De 9 után?

Csók + ölelés volt, szex nem.


2013. máj. 25. 19:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Pont ezért nem értem az ölelést. Ha ennyire le se sz@rik téged, akkor mi szükség volt rá?


De azért adok egy jó tanácsot, sz@rd le te is magasról..., és akkor majd meglátod, hogy reagál.

2013. máj. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Szerintem már eleve baj, hogy számolod a randikat, ezek szerint tényleg nem vagytok együtt. Ha ez már kapcsolat lenne, akkor nem szamolnad.. hidd el. És ha ennyi idő után mégcsak tényleg randiztok akkor ott valami nem stimmel. Ha a srác magától nem keres, akkor sajnos nem nagyon lehet oda érted. Ennyi idő után már jobban kellene lelkesednie, szerintem nem illeték össze.
2013. máj. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Az a fura hogy alig keres. De ha meg beszélünk nagy ritkán, mert oké azért ő is néha keres, nem arról van szó, de 5-6 napig simán megvan anélkül hogy írjon nekem. Na de szóval ha ír vagy találkozunk akkor meg nagyon próbál meggyőzni arról hogy "de igenis érdeklem és oda van értem".

Múltkor mikor megölelt azt mondja: már nagyon hiányoztál. Így a fülembe súgva. De szinte ez oylan mintha szavakkal akarná bizonyítani amit tettekkel kellett volna :(

2013. máj. 25. 20:58
 14/14 danixl9 válasza:
"szex nem" ERROR!
2013. jún. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!