Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha 5 alkalommal randiztunk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 5 alkalommal randiztunk, de csak szájra puszi volt, az gáz?

Figyelt kérdés

Én 20/L, ő 21/F

Ha nem engedtem meg neki hogy nyelves csókot adjon? Sőt, szájra puszi is csak üdvözléskor, búcsúzáskor van.


2013. márc. 16. 15:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha látod hogy alig várja hogy több legyen, akkor lassan adj neki valami újat is. Pláne ha minden randin ő fizet.
2013. márc. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem gaz de lassan engedned kellene kicsit tobbet!:)
2013. márc. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

a srác nagyon béna

szerintem nincs neked kedved ehhez

hagyd inkább a francba


20f

2013. márc. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

VAgy csak barátkozni akar,vagy nem mer lépni.Akárhogy is,elég életképtelen egy pasas.

Tőlem az első randin minden csaj kapott csókot,akivel randiztam eddig.

Sőt...

2013. márc. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ő már az első randi után mikor beszélgettünk, azt mondta hogy "Örülne már egy csóknak" meg hogy alig várja hogy megtörténjen közöttünk a csók. Én mondtam hogy még ne. Aztán a 4. randin magához húzott, és adott egy csók szerűt, de nem tudtam viszonozni, mert nagyon meglepődtem. Nem mintha nem akartam volna, csak féltem. És csütörtökön, az 5-en, szájra puszik voltak.
2013. márc. 16. 16:03
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
Én tuti nem randiztam volna veled 2szer,ha ilyen kéretős vagy...
2013. márc. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem a pasi béna, a csaj tartózkodó. Hát, egyrészt érdekes, hogy a pasi még kitart, valószínűleg akkor komolyak a tervei veled. Másrészt nem az én reszortom bírálni a te viselkedésedet. Nálam első randikor simán belefér a nyelves csók, volt olyan, hogy első randin már szex is volt. Szóval nekem ez a szájrapuszi öt alkalom után elég ovis dolog. De ha neked megfelel, akkor nem kell figyelni más véleményére. Ennyi.
2013. márc. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Na jó csak nekem még soha sem volt barátom, én ezt el is mondtam neki hogy miért. Nagyon zárkózott vagyok, sok lelki gond ért kamasz koromban. Azt mondta ő ezt elfogadja, nem akar siettetni, és ha kell akkor segít nekem feldolgozni ha gondolom.


Ez az hogy neki is volt már szex az első randin más csajokkal...

2013. márc. 16. 16:19
 9/10 anonim ***** válasza:
De ne más lányokhoz hasonlítsd magad, olyat sose csinálj. Nem vagyunk egyformák, én nem vagyok szívbajos, te meg visszahúzódóbb vagy, egyik sem rosszabb a másiknál. Ha a pasi még mindig akar látni, valószínűleg nem is érdekli, és nem hasonlítgat másokhoz. Azt csináld, ami neked kényelmes, és ne szégyenkezz miatta.
2013. márc. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem gáz, de miért kérdezed meg? Ha nem tart ki melletted akkor oda se neki, legalább az elején megszabadultál tőle.


Én pasi vagyok de első 3-4 randin biztos nem smárolok a csajjal. Sose értettem hova ez a nagy sietség, mintha nem lenne elég időnk egymásra.


Úgy éld az életed ahogy neked tetszik, és ne foglalkozz azokkal kik jobban tudják hogy neked mit kellett volna már megtenned!

2013. márc. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!