Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ronda, alacsony fiúként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ronda, alacsony fiúként milyen lányoknál van esélyem, ha páran amár azt mondták nekem, hogy tök cuki meg aranyos, helyes fiúka vagyok? :D

Figyelt kérdés
Őszintén válaszoljatok ám! :D

2013. márc. 2. 14:06
 1/9 anonim ***** válasza:
aki ronda, nem mondanak rá olyat, hogy tök cuki meg aranyos, helyes fiúka.
2013. márc. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha ronda vagy, akkor nem lehetsz tök cukika meg helyes fiúka... akkor vagy ugratnak, vagy csak nem akarják azt mondani hogy ronda vagy.
2013. márc. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát akkor én ezt msot nem vágom, mert pár csaj lerondázttode egy másik részük meg magától helyesnek meg cukinak tartott,a kkor most mi van?! o.O
2013. márc. 2. 14:11
 4/9 anonim ***** válasza:
Figyi.. tökre hasonlítasz egy ismerősömre az írottak alapján. Minden lány szereti ha fiúkkal van körülvéve. Valószínűleg csak húzzák az agyadat!
2013. márc. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha egy fiút cukinak tartanak, szerintem ott gond van. Egy fiúnak az a dícséret, ha "jó pasinak" tartják, és nem cuki fiúkának... valami nem ok veled szerintem... nem őszinték veled.
2013. márc. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
küldj képet, és megmondjuk, hogy helyes vagy ronda vagy.
2013. márc. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Amilyenhez oda mersz menni :D
2013. márc. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Randa, alacsony lányoknál
2013. márc. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen baratom..es megis o dobott egy bunronda csajert egy fel ev utan..es en 10 pasibol 9 nek kellenek..ez ek tenyek..es a belsommel is minden rendben van..az alkatatol fuggetlen en szerettem ot..
2013. máj. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!