Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy köszöntsem fel a szülinap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy köszöntsem fel a szülinapján?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik egy lány, már régóta ismerjük egymást, és mindig jól elvagyunk, ha együtt vagyunk. Nemrég elhívtam moziba, amire igent mondott, ám ez még nem most esedékes. Nemsokára születésnapja lesz, és nem tudom, hogy hogyan köszöntsem fel. Nem találkozom vele az elkövetkezendő egy-két hétben egyéb okok miatt (ezt most hadd ne részletezzem). Így egyrészt már nem lesz aktuális a szülinap-téma amikor moziba megyünk, másrészt ahogy az előbb is írtam, találkozni sem fogok vele ez idő alatt. Igazából nincs túl sok ötletem, hogyan gratulálhatnék neki, marad az SMS.


Van valami egyéb ötletetek? Kérlek segítsetek! 15F (a lány is 15 lesz)


2009. okt. 4. 17:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a barátomnak(aki még csak akkor tetszett:D:D) csaptam egy meglepi bulit.:D Azt mondtuk,hogy csak elmegyünk sétálni:D Közben rendeltünk pizzát meg mindent.találkoztunk felvittük a barátunkhoz és nagyon örült:).Jó buli volt;D
2009. okt. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Hát én a helyedben oda mennék hozzá beszélnék vele hogy egyéb ok miatt nem találkozhattok és előre felköszönteném--> 2 puszi meg vmi kis apróság
2009. okt. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
"Szia nagyon boldog szülinapot! puszi:)!" ??
2009. okt. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem tudok odamenni hozzá, mert sajnos nem tudok kimozdulni jelenleg, ezért is a kérdés.
2009. okt. 4. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!