Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megköszöntsek egy srácot a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megköszöntsek egy srácot a szülinapján, ha már rég óta tetszik, de nincs köztünk semmi? (sajos. :D)

Figyelt kérdés

Láttam egy közösségi portálon h most van a szülinapja, gondoltam írhatnék neki h boldog (... Egy évvel idősebb (15éves) és nem igazán szoktunk beszélni, csak suliban szemezgettünk, meg sztem bejövök neki... És ő is nekem.. (:

Csakh nekem mostanában volt a szülinapom, és ő nem írt... Nem tudom mit csináljak...

Esetleg pár nap múlva?(:

Előre is köszi!


2010. júl. 6. 19:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

szerintem nyugodtan köszöntsd fel; ]

és akkor lehet, hogy még beszélgetni is fogtok nemcsak szemezgetni, ha észre veszi, h törödsz vele; ]

2010. júl. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

azt hiszem a vibrátort passzolom...:DDD

és sztetek ma köszöntsem fel vagy csak pár nap múlva?(:

(nekem ez fontos, úgyh légyszi ne csináljatok viccet belőle..(;)

2010. júl. 6. 20:04
 3/11 anonim válasza:

támogatom az utolsót! Írj rá!


15/F

2010. júl. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
köszöntsd fel
2010. júl. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

Ja azt akartam írni XD


15/f

2010. júl. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

rendbeen megfogom:DD

de sztem csak hnap..:D

2010. júl. 6. 20:17
 7/11 anonim válasza:

ha még nem beszéltetek soha, akkor egy kicsit nagyobb a "csúszás veszély"!:S mert ha tényleg egyértelmű, hogy bejössz neki, akkor akár jól is elsülhet ez a dolog. de ha csak félreértetted, akkor egy kicsit fura lesz neki, hogy ráírsz.

bocs, ha elbizonytalanítottalak, nem akartam, csak már én is megjártam ezzel:(

2010. júl. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
köszöntsd fel, de a születésnapján :). ha tetszel neki örülni fog neki nagyon és remélhetőleg veszi a lapot egyből, ha meg nem tetszel neki, akkor is örülni fog.
2010. júl. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Írjál rá mindenképp! Ez lehet egy jelzés neki arra, hogy lépjen feléd végre. Ez egy ártatlan szülinapi köszöntés, ha nem is nagyon reagál rá, akkor sem lesz gáz, hogy ráírtál.
2010. júl. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
én is egyetértek, nem hagyhatod ki ezt az alkalmat, hogy írj neki... ha nem reagál, az se gáz, hiszen olyan sokan vannak akik azt mondják, boldog szülinapot, és ha nem jelentesz neki semmit, akkor max olyan vagy mint egy a sorban a szülinapotkívánók közül, ami abszolút nem gáz. HAJRÁÁÁÁ és ne halasztgasd, fölösleges.:D
2010. júl. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!