Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Melyik volt a legtrébb randito...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik volt a legtrébb randitok? Meséljetek!

Figyelt kérdés
2013. máj. 20. 20:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Előszöris a csaj úgy kipingálta magát mint egy háborúba készülő irokéz törzsfőnök.Már ez is zavaró volt,de a randi legközepén meg beszólt valami random csávónak és kb. elvárta,hogy verekedjek meg érte..
2013. máj. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Társkeresőn ismerkedtünk meg, a srác télen egy szál pulcsiban jött és melegítőgatya szerűségben (én majd szétfagytam még kabátban is). Egy kis idő után észrevettem, hogy iszonyatosan büdös. Egész végig ő beszélt, nem hagyott megszólalni. Csak sétálni mentünk mert nem talált ki semmit, ami amúgy nem is lenne baj, csak éppen rohadt hideg volt, fújt a szél. Mondta, hogy szomjas, ezért menjünk be valahova inni venni. Engem meg se kérdezett, hogy szeretnék-e valamit (nem mintha elfogadtam volna, de a gesztus), aztán a pénztárnál majdnem én fizettem ki az ő üdítőjét, mert nem volt nála apró. Legalábbis a pénztáros akarta velem kifizettetni, de a srác se nagyon ellenkezett... Én azt mondtam, hogy nálam sincs apró, úgyhogy szerencsére ő fizette. Aztán a randin kiderült, hogy előszeretettel használ tudatmódosító szereket, illetve sokat alkoholizál, sőt büntetett előéletű is. Azt hiszem ennyi elég lesz eme csodás randiról :) 21L
2013. máj. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Megvágtam magam borotválkozásnál,fél órás késésben voltam,a villamos meg nem járt,taxival mentem,leégett a nyakam,a mobilom otthon hagytam.

Ez mind csak a randi előtt volt,tehát Murphy bácsi büszke lett volna.

2013. máj. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 who i am ***** válasza:
100%
17 éves voltam és egy 20 éves sráccal randiztam. Hozott nekem vörös rózsát, csokit, gyertyafényes vacsorára vitt és a közös jövőnkről beszélt, a gyerekeinkről, hogy mi lesz a kutyánk neve stb. Én ehhez az egészhez nagyon fiatalnak érzetem magam, irtó kellemetlen volt. Egyébként is akkor találkoztam vele életemben másodjára, utoljára. Szeretem a romantikát, de ez elsőre nagyon sok volt.
2013. máj. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Amikor megismerkedtem egy lánnyal egy kertipartin és elhivtam randizni (részeg votlam és olyan 19 éves!!!) és mikor pár nap mulva találkoztunk szintén rendesen ki volt vakolva, ami még nem lett volna baj, de kb olyan dumagép volt mint Michelle az Amerikai pite 1.ben. Ami még mindig nem lett volna baj de beszélgettünk és feltünt, hogy elég gyerekesen viselkedik, majd rátértünk a sulira és megjegyezte, hogy állatorvos akar majd lenni ha leérettségizik és elvégzi a szükséges egyetemet. Megkérdeztem, hogy hány év mulva fog érettségizni, mondta hogy "hát nemtudom... 5 vagy 6, még elöbb egy gimibe is fel kell hogy vegyenek..."

Nagyon kinos volt... :D

2013. máj. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Az előzőhöz még hozzáfűzném, hogy a srácnak folyt az orra és nem volt nála zsepi és a pulcsijába törölte... azt hitte nem veszem észre, de sajnos igen...


Eszembe jutott még egy. Szintén társkeresős, a sráccal beültünk valami pub szerűségbe, ahol meghívott valami 100 ft-os szörpre :D Alig tudtunk beszélgetni, nagyon sok volt a kínos csend, ő meg kínjában állandóan azt kérdezte, hogy "mi van?" Inkább ne kérdezett volna semmit. Amikor sétálni mentünk, akkor ő állandóan loholt, én meg kb rohantam utána. Egy idő után már rászóltam, hogy lassíthatna. Séta közben se tudtunk semmiről beszélgetni, az egész nagyon kínos volt. 21L

2013. máj. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
A sráccal akkor találkoztunk másodszorra, már az elején feltűnt, hogy nagyon különbözünk mind felfogásban mind viselkedésben. kb csak ő beszélt, ha néha szóhoz jutottam, akkor se figyelt arra, hogy mit mondok... De az csapta ki a biztosítékot, mikor más néven szólított.. Kijavítottam, hogy nem így hívnak, mondta, hogy "hoppá ez gáz"... de utána továbbra is a másik néven szólított...:D
2013. máj. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
A naaagy-nagy szerelmemmel, akibe irtóra bele voltam zúgva, az első romantikus esti sétánkon jeleztem, hogy szomjas vagyok, mire úgy irányította a dolgot, hogy bemenjek én egy boltba és vegyek magamnak ásványvizet. Ő addig a bolt előtt megvárt. Na ott kellett volna észbe kapnom, sajnos nem tettem, és sok időt pazaroltam rá.
2013. máj. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Eszembe jutott még egy, mikor valami szervezési hiba miatt ( a lány hivott el engem) de egy olyan helyre hivott el amit rosszul választott ki, mert késett vagy fél órát és közben megjelent egy másik srác is a kávézóban. Mivel kommunikativ ember vagyok ezért láttam, hogy ö is várakozik és megbeszéltük, hogy milyen titi csajokkal fogunk mi itt találkozni.

Aztán véleltenül volt nálam egy kép, és kiderült, hogy öt is "iderendelte" a hölgy. Ezért ketten elmentünk sörözni és mikor hivott engem, hogy ho lvagyok már akkor megjelentünk egyszerre ketten elötte. :D

Hát az neki volt kinos, engem aznap ez elszomorított...

2013. máj. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
#9 Uhh.. és a csaj hogyan magyarázta ki magát?
2013. máj. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!