Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Már 15 éves vagyok, de még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már 15 éves vagyok, de még nem csokolóztam és nem csókoltam meg még senkit (tudom, hogy szégyen. ). tennem?

Figyelt kérdés
A kérdésem az lenne, hogy hány százalék az esélye, hogy amikor megcsokolok egy lányt aki már csókolózott, tudni fogom, hogy mit kell tennem?

2013. máj. 20. 20:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
15 évesen egyáltalán nem gáz, inkább a tanulásra koncentrálj! Ha eljön az idő, jönni fog az magától, nem kell gondolkodni közben, meg amúgy sincs recept! Mindenki másképp csókol! :)
2013. máj. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

1. Nem szégyen, erre nincs előírás, hogy mikor "kell" kezdeni.

2. Fogod tudni, bár először valszeg kicsit bénázni fogsz, mint mindenki, de nagyon hamar bele lehet jönni. Egy jó partnerrel percek alatt megtanulható a dolog.

2013. máj. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem szégyen. Max a korosztályod túl kritikus.
2013. máj. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hol laksz? Én 14 éves lány vagyok még nem csokolztam de figyelj nem lehet elrontani:) irjam le hogy kell? vagyis amiket nekem ritak hogy hogy kell? en abbol meg ertettem:)
2013. máj. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Romániában lakom..Köszi a válaszokat :)
2013. máj. 20. 20:07
 6/7 anonim válasza:
Erdélyben? Na mindegy is, nem ez volt a kérdés.. Szóval, figyelj.. engedd el magad, add át magad a pillanatnak, érezni fogod, bízz magadban. A lényeg, hogy ne gondolj semmi másra, talán hunyd le a szemed a legelső alkalomkor, ne törődj semmi mással.
2013. máj. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
És a lány észreveheti,hogy bakizok?
2013. máj. 21. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!