Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem lesz fura ha úgy hívok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem lesz fura ha úgy hívok fel egy csajt hogy ő maga nem adta meg a számát?

Figyelt kérdés
Kiírta facebookra, onnan tudom. Még csak 2-3 alkalommal beszéltünk, akkor is csak röviden, de úgy vettem le h tetszek neki, nem arról van szó h nem akarta megadni, csak nem jutottunk el odáig.

2013. máj. 18. 01:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Így azért ne indíts rögtön egy hívással, előbb dobj rá egy sms-t.
2013. máj. 18. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Fura lenne, de a nőket meg kell lepni.
2013. máj. 18. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha kiírja FBra, akkor vállalja ezt a kockázatot. Mondjuk lehet, hogy csak én nem akadok fenn azon, ha valaki megtudja a számom, és felhív.
2013. máj. 18. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Fure lenne, én alapból fel sem veszem idegenek híbvását. Viszont aki kiírta a facebookra az ne csoldálkozzon (mellesleg elég buta dolog...).
2013. máj. 18. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Garantált bukta ha ezt léped vadidegenként a nő felé.
2013. máj. 18. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Vackorka ***** válasza:
100%
Egyszer én azt csináltam, hogy whatsappon irtam a csajnak, hogy: Szia! sorry hogy csak igy ismeretlenül rádirok, de az ismerőseim közt senki nem használ whatsappot, és ki akartam már próbálni :) vissza is irt, hogy semmi gond, aztán spontán elkezdtünk beszélgetni:) de ez természetesen csak akkor müködik ha te is meg ő is használ whatsappot.
2013. máj. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Felveszi és egyből mond neki, hogy adok pénzt, veszek neked kocsit, bundát! :) Utána meg győzd fizetni a telefonszámlát! ;)
2013. máj. 23. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
De igen, fura lesz, én nem biztos, hogy örülnék neki, még akkor sem, ha valóban bejön a srác. Regisztrációkor nekem is kint volt a számom facebookon, akkor vettem le, amikor már nem csak a szűk baráti köröm volt az ismerőseim közt, szóval nem kell szidni azt, akinek kint van a száma, lehet megfeledkezett róla. De biztosan nem azért hagyta ott, hogy hívogassák. Szerintem ne hívd fel, de sms-t mindenképp írhatsz neki! :)
2013. máj. 23. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!