Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti mennyi idő után hívnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyi idő után hívnátok fel a lányt, miután elkértétek a számát?

Figyelt kérdés
Tegnap ültem a kávézóban, mikor egy srác odajött hozzám beszélgetni és a végén elkérte a számom. Mondta, majd fog hívni. Két puszi után elment, mert ment a busza. Azóta nem hívott. Igaz még csak 1 nap telt el, de lehet, hogy átcseszte a fejem?
2013. máj. 15. 22:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez a legrosszabb a világon, mikor hiába várod :DD lesz abból még 3 nap is...
2013. máj. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Akkor miért ment volna oda hozzád,és miért kérte el a számodat,ha nem akar hívni?:D Ez tipikus a pasiknál. Egy nap még semmi. :)
2013. máj. 16. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én már lehet, hogy aznap este, vagy minimum egy vicces sms... Biztos jobban benne maradnék a fejében, mintha kivárnám azt a hülye 3 nap után a legjobb sztereotípiát.
2013. máj. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Vagy egy olyan mondás, hogy 3 napot szabad ilyenkor adni a pasinak.

De máskor ne osztogatsd a telszámodat, adj meg inkább egy e-mailcímet. Ne azt, amit a barátaid is tudnak, csinálj egy olyan mutyizósat, amit mindenféle jöttment ismerősnek meg tudsz adni, vagy amivel ide-oda tudsz regisztrálni.

2013. máj. 18. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha nézi a How I met your mothert, akkor három napot vár, akár csak Jézus a feltámadással. :D
2013. máj. 18. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én hajnalban elkértem a csaj számát,mire hazaért már írtam neki sms-t a következő hétvégén már randiztunk.Ma már több mint 2 éve a bnőm :D
2013. máj. 18. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 I am God ***** válasza:
Lakásra vagy telefonon??
2013. máj. 18. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
holnap lesz 1 hete, de nem keresett még. :(((
2013. máj. 21. 01:27
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor már nem is fog.
2013. máj. 21. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
:(
2013. máj. 21. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!