Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A normális srácok miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A normális srácok miért nem tudják/merik elhívni a lányok randizni?

Figyelt kérdés

2013. máj. 15. 22:15
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem meg mind hülyeség amiket írtok, hogy így autó úgy pénz... hol élsz te ember? A c...gány telepen lehet a merci meg a kutyalánc vastagságú arany számít... szerencsére nem mindenki ott él... viszont az tény, hogy szerintem itt senki se azon parázik, hogy elhívja és hajjajj... hanem inkább simán csak a lányok jönnek a kifogásokkal. Szoval innentől kezdve a kérdés értelmét veszti.
2013. máj. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Én normális srácnak gondolom magam.Szombaton tervezek beszélni egy aranyos lánnyal, majd meglátjuk, hogy reagál.

Ha lekoptat biztos nem próbálkozok egy ideig lányoknál.

2013. máj. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
54%
Mert a rendes fiúk rondák és folyton kigúnyolják őket a lányok, akkor meg minek hívjak én lányokat el, ha úgyis vannak bunkó, menő, páwa pénzes, mindenkit megverő jóképű fiúk is a csajok számára?!
2013. máj. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Hívok én mindenkit, b.sszus! De ők nem jönnek az istenért se! Itt is írok már fűnek fának, de mindenki vagy vidéki (na persze), vagy túl fiatal...

29 F

2013. máj. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Nagyon nehéz tényleg normális lányt találni, akiért megéri bevállalni a dolgokat, és a bevállalásnak oda-vissza kell mennie, ne csak az egyik fél tegyen valamit.
2013. máj. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

És az a lány miért ne tudja/meri elhívni a normális srácokat? :P

Na, ezzel nem azt akarom mondani, hogy a lányoknak kéne kezdeményezni, de ha valamit nagyon akarsz, akkor általában nem szokott magától odavarázsolódni eléd a dolog... tenned kell érte!! :) Egyszer igazán megpróbálhatnád, hajrá! ;)

2013. máj. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert a lányok általában nem a normális fiúkat választják, hanem a suttyókat kik mellett izgalmas életük lehet. Míg rá nem jönnek hogy nem ők az egyetlenek.
2013. máj. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

"Mert annyit gondolkodnak rajta, hogy rájönnek, hogy túl nagy rizikófaktort vállalnak fel ha bepróbálkoznak"


Hát ez sok fiúra is érvényes és mégis "be kell próbálkozzanak" mert hát úgye nemi szerep. Én elhivnám 95%-át a csajoknak akiknek tudom hogy tetszem, csakhogy mostmár az a szokás, hogy a lányok se töltik be nemi szerepüket, ami azt jelentené, hogy szemezzenek, mosolyogjanak, kacérkodjanak stb.


Tehát ő se jelez én se lépek, sokszor ha lépek mikor nem jelzett, jól pofára esek és mindig úgy csodálkoznak, hogy "minek jött ez ide?".

2013. máj. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nem jött el egy lány se velem randizni, pedig hívtam.
2013. máj. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
pont a héten próbálkoztam be egy nekem tetsző lánynál csak kiderült hogy van barátja... aki egy igazi 2 ajtós szekrény xD
2015. febr. 21. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!