Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A normális srácok miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A normális srácok miért nem tudják/merik elhívni a lányok randizni?

Figyelt kérdés

2013. máj. 15. 22:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Mert talán félnek lépni ?
2013. máj. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Mert a normálisnak mondott lányok küldenek el legcsúnyábban a halál facccára e'.
2013. máj. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
49%

Mutass egy normális, nem léha csajt. Mintha olyan könnyű lenne megfelelő csajt találni, párkapcsolatra.


Egy csajt bármikor felszedek neked, szórakozóhelyen. Párkapcsolat? Pff... mondj könnyebbet.


Ha a napfény a seggemből jönne ki talán akkor több esélyem lenne.

2013. máj. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
mi az, hogy normális? :DDD és hol vannak a normális lányok? hm?
2013. máj. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Otthon a gép előtt, macskát cirógatnak, meg tanulnak, meg mit tudom én, de hogy nem a szórakozóhelyeken, az fix.
2013. máj. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
90%
Ez nem így van :D
2013. máj. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Mert annyit gondolkodnak rajta, hogy rájönnek, hogy túl nagy rizikófaktort vállalnak fel ha bepróbálkoznak. Túl sokat foglalkoznak a saját hiányosságaikkal, és arra a következtetése jutnak, hogy ha ők lennének az a lány biztos nem őt választaná.

Túl okosak az olyan primitív egót igénylő feladatokra, mint a párválasztás.

2013. máj. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Bélai Béla válasza:
Pénztárca méret, farok méret, és a kocsid mérete érdekli őket csak igazából. A legtöbb nő ilyen. Tisztelet a nagyon csekély kivételnek ami talán nem is nagyon létezik.
2013. máj. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

A normális srácok idővel el merik hívni a lányokat randizni, csak ugyanezek a lányok sajnos fenntartják maguknak a jogot, hogy ők döntsék el, ki normális srác és ki nem és ha valakit leszavaznak, azt adott esetben elég durván tudják elhajtani.


Ilyen körülmények között nyilván nem szívesen kezdeményez valaki.


Nekem is anno tetszettek lányok, de még mielőtt egyet pislogtam volna, már ki voltam beszélve, csak éppen hozzám nem szólt az érintet lány egy szót sem.

2013. máj. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
és általában a pasija valami kobold
2013. máj. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!