Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A barátnöm nem szeret pettinge...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnöm nem szeret pettingelni egyáltalán! De van hogy néha megkérem. És ö ebböl problémát csinál. Mit tegyek? (Bövebben lent)

Figyelt kérdés
De most mégis problémázik velem. Elkezdi hogy ez igy nem jó hogy nem pettingel nekem és igy ezálztal nem tudja megadni nekem azt amire vágyok. De én tulajdonképen nem igénylem a pettinget de van amikor jólesne. És mostmár odáig jutottunk hogy énse pettingeljek neki és hogy lese tud velem igy feküdni. A kérdés az hogy mit tegyek ebben a helyzetben?
2009. okt. 1. 21:07
 1/2 anonim ***** válasza:
85%

egymásnak pettingeltek?:D:D

nem egymással?:D

sztem még fiatal vagy ehhez:D

2009. okt. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem ezt már ne erőltesd tovább.. Vagy megtesz érted valamit, vagy elfogadod őt ilyennek. Ha egyik sem megy, akkor mást kéne keresned.

Ha meg esetleg szereted, akkor tényleg ne erőltesd ezt a témát. És szerintem se egymásNAK kéne "pettingelnetek".....

2009. okt. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!