Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A pasiknak inkább a szőke,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasiknak inkább a szőke, kék szemű lányok tetszenek? Kissé lenézettnek érzem magamat (nem vagyok ilyen kinézetű :/)

Figyelt kérdés
2013. máj. 15. 10:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Hát, a náciknak ez jött be... Közel sem vagyok szőke-kék szemű, és nem érzem magam elhanyagoltak. Sose volt olyan, aki azt mondta volna, hogy "hé, mennyire szarul nézel ki, nem kék a szemed" vagy "öcsém, ha akarsz valamit, fesd be a hajad szőkére, mert ez így gány"
2013. máj. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
A fiúknak az jön be ha szép vagy. Ha nem néznek meg csúnya vagy vagy átlagos és nem teszel azért hogy észrevehető legyél. Ennyi a titok senkit nem érdekel a hajad vagy a szemed színe.
2013. máj. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Én szeretem a kék szemet, de nem ezeken múlik a dolog...
2013. máj. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz ezzel, ha vörös vagy és zöld a szemed, és nagy orrod van, akkor nálam bejönnél! ;)


Mazal tov

מזל טוב

2013. máj. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

én szöke zöld szemü vagyok, eddig nem zavarta az ismeröseimet, de a legtöbbször egyedül vagyok szöke, és megkapom az összes szökenös viccet :S tudom, hogy csak vicc, és nem így gondolják, de már ha csak meghallok egyet, ütni tudnék :D

amúgy nekem úgy tünik, hogy a fiúk nem hajszín alapján választanak, szép szem pedig minden színben van, szóval emiatt ne aggódj :)

2013. máj. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Barna párti vagyok :)
2013. máj. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

nem feltétlenül, nagyon fontos az arc és a kisugárzás, ami a külsőt illeti. ezután persze a belső az ami a döntő, nálam :)


viszont tegyük fel, hogy egy lányt photoshoppal 4féleképpen megcsinálnak...szóval csak külső szerint dönthetnék -a következőképp állítanám őket sorba:

4.barna szem+barna/fekete haj

3.barna szem+szőke haj

2.kék/zöld szem+barna/fekete haj

1.kék/zöld szem+szőke haj


-hozzáteszem, hogy mivel nekem is kék szemem van, ill. gyerekkoromban szőkés hajam volt valószínűleg nagyban befolyásol tudat alatt. megkérdeztem sok barna szemű/hajú havert, nekik ez tökmindegy.


[link]

2013. máj. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!