Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A pasiknak inkább a szőke,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasiknak inkább a szőke, kék szemű lányok tetszenek? Kissé lenézettnek érzem magamat (nem vagyok ilyen kinézetű :/)

Figyelt kérdés
2013. máj. 15. 10:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

ez hülyeség,mindenféle tetszik a pasiknak,nem ez alapján

döntenek

2013. máj. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Elárulok valamit: Mindenkinek más tetszik.
2013. máj. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Én inkább a barna/fekete hajú, sötét szemű lányokért vagyok oda, de attól még megnézem a más hajszínű lányokat is.


De őszinte leszek veled, a hajszín ha illik hozzá, az arcához, akkor nem oszt nem szoroz. Illetve nem a szeme színét nézem, hogy passzol-e a ruhájához.

2013. máj. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Én sötétszőke vagyok, ami kívülállónak inkább barnának tűnhet és zöldesbarna szemem van és amikor még nem állapodtam meg, nem lett családom, azelőtt is úgymond nem voltak pasigondjaim. Szóval nem ezen múlik.

Ez megint egy általánosítás. Van akinek a szőke, kék szemű csajok jönnek be, a többinek meg minden más.:)

2013. máj. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Antimod ***** válasza:
Nekem soha nem tetszettek a szőke, kék szemű lányok. Az elméleted megbukott, nyugodtan elfelejtheted ezt a "lenézettséget"! :)
2013. máj. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

ezt felejtsd el!!!

nekem barna hajam van és zöldes barna szemem, sőt rövid hajam, soha nem volt semmi gondom

a lényeg, hogy legyen önbizalmad, azon a téren lehet gondod, csinálj olyan dolgokat, amivel ezt növelheted N

2013. máj. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nem szeretem a szőke kék szemű lányokat, nekem a fekete és barna hajú lányok tetszenek és legyen barna, fekete, zöld, vagy akármilyen a szemük, tőlem persze lehet kék is, és persze ha egy lány szőke, akkor sem küldöm el a francba, rohadtul nem érdekel milyen színű, nem ezt nézem, hanem a lányt egészben mindenestül, és ha így egybe tetszik akkor oké, ha nem akkor nem oké, egy nő nem egy ruha vagy egy autó vagy egy szobadísz, nem nézem a színét! :)
2013. máj. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
szőke(hidrogén) plusz kék szem... azzal csúnyán ki lehet nyírni...
2013. máj. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Én a sötétbarna hajú, barna szemű, fehér bőrű lányokért vagyok oda, vagy pedig a mediterrán típus (nem szolis). Szőkében csak a természetes szőke, szép arcú lányok jönnek be.
2013. máj. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Na akkor majd én itt leszek ellen példának :D Tetszettel a szőke kék vagy zöld szemű lányok. Mégis világosbarna zöldeskék szemű barátnőm van évek óta. Az egyetlen szín amit nem igazán kedvelek egy lányon az a természetes vörös. Egyszerűen számomra természet ellenes vagy nem tudom. Viszont van aki meg rajong a vörös főleg a természetes vörös hajú csajokért. Az egész inkább nagyban függ a kisugárzásodtól legyen önbizalmad könyveld el magadban hogy csinos vagy szexi vagy és akkor majd a külvilágnak is ez jön le.

23/F

2013. máj. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!