Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lányokat tényleg csak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányokat tényleg csak az érdekli, hogy magukról fecsegjenek?

Figyelt kérdés
Eddig én csak azt vettem észre, hogy minden randin, találkán vagy chatelésnél megy a viszonylag értelmes kommunikáció azt leszámítva, hogy ha a végén mindketten kapnánk egy lapot, hogy írjuk le a másikról mit tudtunk meg, akkor a összes nő egy bazinagy nullát rajzolna a lap közepére kb. Vagy nekem nagyok az igényeim, hogy elvárom, hogy a másik nem is erőltesse meg magát valahogy?

2013. máj. 12. 23:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én eleve utálom, amikor egy csetelés kérdezz-felelekből áll. Szeretek sokat írni, beszélni, de ha valaki spontán elkezd magáról beszélni, még soha nem fojtottam belé a szót, érdeklődéssel figyelem, és amit magáról elárul, azzal kapcsolatban is beszélgetünk.

De nekem pont az lenne a lényeg, hogy ki mit tart fontosnak elmondani magáról, ezért nem is kérdezgetek! Szóval egy tejbetök pasi ne várja, hogy a nő faggassa, hanem nyissa ki a száját, vagy írjon magáról!

2013. máj. 13. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Engem csak az a fiú érdekel, aki tetszik, akitől többet szeretnék.:) Ennek következtében aki nem érdekel, attól nem kérdezem meg ezt meg azt, hisz minek. Az egy dolog, h őt érdeklem és érdeklődik felőlem.
2013. máj. 13. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Én se várom azt, hogy faggassanak, de azért néha egy egy visszakérdezés jól esne. Eddig én is ezt a stílust játszottam, hogy kérdeztem valamit, válaszolt és akkor én is elmondtam valamit magamról. De már unom. Hiába érzi attól jól magát a csaj, én is szeretném, ha nem leckévé alakulna az egész dolog.
2013. máj. 13. 13:15
 14/14 anonim ***** válasza:

Hát..ne általánosítsz! Egyszerűen van olyan akivel gördülékeny már az első perctől kezdve egy beszélgetés és van akivel pár hónap múlva is csak a kérdezz felelek van. Ez attól függ mennyire van meg az összhang.

Nem irsz esetleg keveset magadról, véleményedről akármi? Mert ha valaki mindig csak egy mondattal válaszol/kérdez azzal elég nehéz tartalmasabban belemerülni egy témába és arról beszélgetni.

Randin meg hát az első párnál még lehet, hogy csak ideges a lány... :)én pl. ha zavarban vagyok vagy egy szót sem lehet kihúzni belőlem vagy folyamatosan beszélek éppen arról ami eszembe jut - ez meg sokszor saját élmény. Az elején még sokan szerintem nem mernek úgy igazán kérdezni, az általános dolgokon meg hamar "túl esnek" az emberek. Amúgy nem..nem nagyok az igényeid, hogy elvárod, hogy érdeklődjön irántad az akivel randizol!:D

2013. máj. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!