Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szépek azok a lányok akikkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szépek azok a lányok akikkel főleg neten lehet ismerkedi, mert azt mondják magukról h nem járnak bulizni?

Figyelt kérdés

Sok olyan lány van itt az oldalon aki barátokat v pasit keres és ír ki erre kérdést v egy akármilyen kérdésre v 1 hozzászólásra reagálásnál alakul ki ismerkedés.

Érdemes lehet foglalkozni vele ha ilyenbe csöppenek v kizárt h szép/aranyos legyen?


2012. máj. 28. 02:50
 1/10 Macs1209 ***** válasza:
100%

Nem kizárt, én megismertem egy gyönyörű csajt (télleg az) itt az oldalon. Nem vagyunk egy kategória, meg nem is pasi-csaj kapcsolatnak szántuk, és jó barátok lettünk :)

És nem is barátot/pasit keresett.


Szóval lehet gyöngyszemre bukkanni :)

2012. máj. 28. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Macs1209 ***** válasza:
Szóval barátot lehet találni.
2012. máj. 28. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
100%
Vannak gyöngyszemek mindkét nemnél. :)
2012. máj. 28. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Vannak itt ezen az oldalon csúnyák, de vannak nagyon szép lányok is. Én már kifogtam mindkét végletet.


Egy a problémám, távol élnek tőlem.

2012. máj. 28. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én is mindig ebbe esek bele.. ha ronda - jófej, ha nem ronda hanem kifejezettem szép számomra, és jó fej, az valahol tuti tőlem vagy 1000000000 fényévnyire lakik tőlem.. :/
2012. máj. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én sem járok bulizni, de ismerkedni szeretek (nem párt keresni, van barátom) és teljesen átlagos külsejű vagyok :)
2012. máj. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ja, még annyit h a ti általatok felleltek, hány évesek voltak? :O
2012. máj. 28. 23:06
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs jelentősége írj egy olyan kérdést amire csajokat vársz h válaszoljanak onnantól kezdve könnyebben mehet az ismerkedés.Am meg mért ne járhatnának fel jó csajok erre az oldalra én se vok egy éllettelen,kocka pasi,sőt szeretek bulizni meg minden mégis feljárok mert ez a sok hülye kérdés mindig feldboja a napomat és elkezdek szakadnixDDD
2012. máj. 31. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
hát én is tettem fel kérdést hogy hátha valaki olyan lány reagálna de semmi. csak aboszolut adnak valamilyen választ de semmi több.
2012. máj. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hiro, pedig te simán oda tudnád teleportálni magad hozzájuk. :)
2012. jún. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!