Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lányokat tényleg csak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányokat tényleg csak az érdekli, hogy magukról fecsegjenek?

Figyelt kérdés
Eddig én csak azt vettem észre, hogy minden randin, találkán vagy chatelésnél megy a viszonylag értelmes kommunikáció azt leszámítva, hogy ha a végén mindketten kapnánk egy lapot, hogy írjuk le a másikról mit tudtunk meg, akkor a összes nő egy bazinagy nullát rajzolna a lap közepére kb. Vagy nekem nagyok az igényeim, hogy elvárom, hogy a másik nem is erőltesse meg magát valahogy?

2013. máj. 12. 23:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
nem.
2013. máj. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

persze, mindegyik ilyen....rofl

én találkoztam már olyan véglettel is, akiből két szót nehéz volt kiszedni.

De van azért jónéhány értelmesen kommunikáló is, beláthatod.

Max te nem szeded össze őket.

2013. máj. 12. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
nem.
2013. máj. 12. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Car ügy,ez van.Rólad mást nem lehet elmondani,szokj hozzá.
2013. máj. 12. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Ezek a tömör nemek kifejezetten ezekre a beszélgetésekre emlékeztetnek.
2013. máj. 13. 00:01
 6/14 anonim ***** válasza:
hát nekem nem az van a lában közt, mint neked, mégsem teszek így. amúgy ismerkedésnél jól jön, ha tudsz valamit a lányról... :P
2013. máj. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

nem jókkal dumálsz,

eddig mindig el tudtam érni, hogy elég sok mindent tudok meg másról, mint ő rólam

ha olyan értelmesekkel dumálsz, akkor változtatni kéne, keressél értelmesebbeket, kivel tudsz beszélgetni is N

2013. máj. 13. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
irányítsd a beszélgetést! ha elmondja a véleményét valamiről, tedd te is azt. ha mutat zenéket, linkelj te is olyat, amit szeretsz. ésígytovábbésígytovább... ne hagyd, hogy róla szóljon csak a beszélgetés
2013. máj. 13. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
ez tényleg így van sajnos,de van,h a fiú a hibás! én visszakérdezek ő meg tőmondatban válaszol valamit, aztán már jön is az újabb kérdés. ezt én sem szeretem...
2013. máj. 13. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
játsszátok azt, hogy ő kérdez egyet,te kérdezel egyet. ha meg jön valamim olyan téma, akkor jobban belemerültök. így nem lehet az, hogy a picsogását hallgatod egy órán át.
2013. máj. 13. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!