Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek hol lehet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hol lehet a legjobban ismerkedni, pasizni/ csajozni? Mindenki véleménye érdekel! :D

Figyelt kérdés
Ti hol szoktatok ismerkedni? Melyik a legjobb hely, hol a legnyitottabbak az emberek? :D Buliban, könyvtárban, konditeremben stb. érdemesebb-e ismerkedni? Persze ezeken kívül is írhattok helyeket, a tapasztalataitokra vagyok kíváncsi. :D Pozitív/ negatív élmény egyaránt jöhet. :) 19/L

2013. máj. 12. 19:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nem itt
2013. máj. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
Elvileg itt is lehet,csak nem kevés az őrült.
2013. máj. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy szép délután kimész a városközpontba

és ott biztosan találsz jóképü srácokat. Esetleg a barátnöiddel is mehetsz és úgy könnyebb ismerkedni.

És abban semmi rossz nincs hogy csak odamentek pár sráchoz. ;)

2013. máj. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem feltétlen azért írtam ki a kérdést, mert nekem nincs ötletem hol lehetne ismerkedni, csak szimplán érdekel, hogy kinek mi a tapasztalata ezzel kapcsolatban, kinek mi jött be :D
2013. máj. 12. 19:31
 5/12 Pain for Pleasure ***** válasza:
Mindenhol rengeteg dilis szaladgál, szóval igazából tökmindegy.
2013. máj. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Egyértelmű hogy konkrét szórakozóhelyen /diszkó, partyk, baráti összejövetelek, tehát ahol piázni is szoktak, olyan helyeken/

Illetve oktatási intézményekben.

Ez a kettő az egyértelmű.


Máshol szinte! kizárt. Eddzőteremben oda az összes jönőt a fickója kiséri, megközelíthetetetlenek. Amelyik meg nem palijával van, annak direkt be van dugva a füle, hogy véletlenül se akarj tőle semmit. Ennyi. Szinte mindig csak ilyenek vannak, de több helyen is! Igaz nem akarok ismerkedni senkivel, csak azért szembetűnő. NAgyobb városokban ,menőbb helyeken így szokott lenni. Elég nyomulósnak kell lenned, ahhoz,hogy ilyeneket ott megkörnyékezz amúgy. Zárt körök vannak. A nők meg a zárt körök epicentrumában vannak bebetonozódva. Ennyit erről.


Útcán feléd se fosnak, annyira a vadidegen státuszban van ott kb. minden férfi a nők álláspontjából.


Ja,de látom te nőként kérdezed, mer én fasziként válaszoltam. A te oldaladról szinte minden hely alkalmas lehet!


Ha a nő AKAR ismerkedni ,akkor mindenhol tud!!!!

Eddzőteremben ha te jónőként odavánszorogsz a palikhoz, szinte szétszednek! De útcán is a férfiak sokkal hajlamosabbak ismerkedni úgy hírlik mint fordítva.

Nőként kicsit gáz ezt a kérdést feltenni tehát. Ha te képes vagy férfiakat leszólítani, meg egy 10 es skálán 7 es megvagy, akkor bárhol tudsz palit fogni.

Fordítva nagyon nem ez a felállás.

2013. máj. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
6-os, mondom nem azért tettem fel a kérdést, mert nincs hol ismerkednem, csak érdekel, mások hogy vannak ezzel. :) Köszi a választ :)
2013. máj. 12. 19:40
 8/12 anonim ***** válasza:
63%

Most jön a nyár, sok szabadtéri rendezvény lesz, koncertek, fesztiválok...

vesd bele magad, én is azt teszem, ott rengeteg a jó fej, sok barátot lehet szerezni már csak poénból is... olyan szituációkban ismertem meg ott embereket, hogy ha rágondolok, elkap a röhögőgörcs :)

csak ajánlani tudom.

2013. máj. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Akkor most vehetjük úgy is, hogy én konkrétan ezt kérdezem, mert nekem ötletem sincsen. Szórakozóhelyekre nem járok, társaságom nincsen, és nem iszok, ráadásul férfi vagyok, akiknek ugye, általában nehezebb dolguk van. A koncertek, fesztiválok ebből a szempontból nézve szerintem olyanok, mintha utcán idegenek között lenne az ember, és oda már eleve vagy társaságok, vagy párok mennek nagyrészt. De ez utóbbi megállapításom sok más helyre érvényes. Tehát ha el is mennék például egy fesztiválra vagy koncertre, és véletlenül meg is látnék ott valakit, aki véletlenül egyedül van, és még tetszik is, akkor gőzöm sem lenne, hogy mit kellene neki mondani, mert ugye, attól még vadidegen, hogy éppen koncert, fesztivál van. Egyébként is félénk vagyok, az utcán, buszon pedig végképp nincsen hozzá bátorságom.

Interneten már igen régóta próbálkozok, de ott egyszerűen siralmas, ami folyik, alig válaszolnak a lányok a leveleimre.

2013. máj. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Megosztom az én tapasztalataimat: Kb 8 éve járok Budapestre, ismerem a városnak szinte az összes zugát, de az embereket is! A munkahelyem Pesten van (de az egyetem is ahová jártam), vásárolni is inkább Pesten szoktam, ott sokkal jobb minőségű áru kapható, mint Pécelen (péceli vagyok amúgy). A városban mindenki siet a maga útjára. Tömegközlekedésen, vonat/metrómegállóban, ha a nők akarnának ismerkedni, mert egyikőjük szingli és vihorásznak és felhívják a közeli pali figyelmét, nem tapasztaltam élőben még olyat a 8 év alatt egyáltalán, hogy a kiszemelt idősebb magányosan közlekedő pali ekkor megszólította volna őket, vagy ilyesmi, sőt kb. úgy vannak vele ilyen helyen, hogy "Az előbb a hajléktalan kéregetett, most meg itt vihorászik ez a két (vagy ahányan vannak) hülye" (pedig semmi veszíteni valója nem lenne végülis a megszólítással). Ha a nő nem akar ismerkedni, akkor a pasi sem tud, ez így van, de fordítva is igaz, mert a két nemről és a szemkontaktusról van szó! Lényeg, hogy az utca/tömegközlekedés kizárt, az utazási/tömegközlekedési kultusz olyan, hogy aki ismerkedni akar, azt eleve hülyének nézik! Legalábbis nagyon-nagyon-nagyon kicsi az esélyed függetlenül nemtől, kortól! A szórakozóhelyek az egyértleműen jó ismerkedési helyszín, bár sokan járnak párban (szerelmes párként), de nem értem igazából miért ilyen helyekre kell a pároknak menni. A konditerembe 90%-ban férfiak járnak, de nem ismerkedni, hanem gyúrni. Oktatási intézményekben egyértelműen rászorulsz, hogy ismerkedj, de a te csoportodban a nemek aránya nagyon nem mindegy. Könyvtárakban csendet szoktak kérni, vagy ahol meg interneteznek, ott mindenki a monitor előtt zombul. A tánciskolákba idősebbek (főleg 40-60 évesek) járnak, a csapatjátékoknak (foci, kézilabda, kosárlabda, egyéb csapatjátékok) meg Magyarországon nincs kultusza. A koncerteken, előadásokon (de ilyen a lights off is) férfiként csak akkor van esélyed, HA A NŐ AKARJA A SZEMKONTAKTUST!
2014. febr. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!