Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan legyen pasim?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyen pasim?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, még nem volt barátom, és hogyan ismerkedhetnék meg valakivel, mert már folyton ezen jár az eszem.
2013. máj. 11. 13:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem várjál egy kicsit,nem kell rögtön idegenekkel ismerkedni az is lehet, hogy ott van az orrod előtt egy olyan ember, akivel szívesen összejönnél, csak nem vetted még észre.

Velem is így volt ez :))

2013. máj. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Utcán, mekiben stb de akár itt is:D
2013. máj. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Mi ez a meki örület?? Amúgy én 14 évesen még alig vártam, hogy vége legyen a sulinak és mehessek mesét nézni meg játszani, de lehet infantilis vagyok, max a babáimnak voltak pasijaik. :D
2013. máj. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tetszik valaki a suliból, vagy szakkör, sport, hobbi, ismerős ismerőse?? hmm?

Ismerd meg őt!!


Vagy tényleg itt is meg lehet próbálni, de valóságban jobb lenne! Hol laksz?

2013. máj. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!