Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Összejönnétek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Összejönnétek egy olyan lánnyal aki meddő?

Figyelt kérdés
Sajnos tegnap kiderül,hogy van egy betegségem + nincsen peteérésem sem,így babám se lehet.Ezzel a tudattal összejönnétek egy lánnyal?19 vagyok

2013. máj. 8. 19:13
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Gondolkodás nélkül.
2013. máj. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
63%
Igen. Nem kell fogamzásgátló, és nem is szeretnék gyereket, legalábbis most úgy látom.
2013. máj. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Igen. Ha pedig mindenképpen gyereket akar a pár örökbe is lehet fogadni.
2013. máj. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
45%
Én örülnék ha meddő lennék,nem akarok gyereket :) N
2013. máj. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
95%

Ha amúgy tetszik a lány, akkor minden gond nélkül. :)

Ha nagyon gyereket szeretnénk majd, akkor még mindig ott az örökbefogadás, sok gyerek nő fel sajnos szülők nélkül, mert mindenki sajátot akar...

2013. máj. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:
A szerelem nem valogat...
2013. máj. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
93%
Össze, főleg ha megszeretem. Akkor nem az jutna az eszembe hogy nem fog sose gyereket szülni. Egyébként meg nincs arra garancia hogy ha összejössz valakivel 19 évesen akkor örökre együtt maradtok, lehet hogy nem azért mentek szét mert a férfi gyereket akar hanem más okból.
2013. máj. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
44%

Őszintén, most nem tök mindegy? Ha összefogsz jönni egy sráccal, úgyis az ő véleménye fog érdekelni, hogy mit akar, eltud-e fogadni ilyennek, vagy sem.

Nem értem, ehhez mi köze az itt válaszadók véleményéhez...mindenkinek relatív.

2013. máj. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
34%
Hát igen, minek a gyerek??:( Tartsatok inkább kutyát, majd pár év múlva kínai gyarmat leszünk.
2013. máj. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Én szerintem összejönnék... a szerelemben ez nem számít!
2013. máj. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!