Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok, srácok! összejönnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, srácok! összejönnétek egy olyan lánnyal/nővel, aki már kiélte magát?

Figyelt kérdés
ez csak egy szimpla kérdés. Na nem mintha ilyen nővel szeretnék összejönni, csak kíváncsi vagyok arra, van-e olyan vélemény még, mint amit én képviselek.
2013. ápr. 19. 13:59
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Igen!Legalább nem csal meg
2013. ápr. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Hát nekem nincs nagyon lehetőségem válogatni mert rettenetesen ronda vagyok, de jobban szeretnék olyan lányt magamnak, aki még nem volt előttem senkivel sem. De ilyet az én koromban már nem lehet találni.
2013. ápr. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
jelenlegi paromnak eleg szep elete volt elottem. meg a mondat is gyenge ra h kielte magat... nagyon szeretem a lanyt de nagyon is zavar h rengetegen voltak vele elottem..
2013. ápr. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Honnan veszitek ennyire biztosra mindig, h ha vki "kiélte magát" akkor az a későbbiekben nem csalja meg a párját? Szerintem a kettőnek semmi köze egymáshoz. Aki hűséges típus, az sosem tudná megcsalni a párját, mégha előtte senkivel sem volt, aki meg könnyűvérűbb, az meg így is úgy is megcsalja. Persze lehetnek csodák, hogy valaki megváltozik, de én nem hiszek ebben.
2013. ápr. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem.Megdugnám és eldobnám,mint egy rongyot.Kutyának se kell egy rib@nc
2013. ápr. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, nem érdekel egy nő szexuális előélete, az ő privát dolga. Nyilván egy hosszútávú kapcsolatban ha már nem óvszerrel szeretkezünk, akkor elküldeném egy szűrővizsgálatra, amit persze én is elvégeznék, hogy véletlenül se legyen semmi probléma.
2013. ápr. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!