Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most szakított a barátjával a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most szakított a barátjával a lány, aki tetszik nekem. Mikor kezdhetek közeledni hozzá?

Figyelt kérdés

22 éves egyetemista srác vagyok, egyik évfolyamtársam már két éve nagyon tetszik nekem, mondhatni, bele vagyok zúgva... Az évek alatt egyre jobban megismertem (közös órák, programok, bulik) és szerelmes lettem belé.

Eddig egy probléma volt, kapcsolatban élt (még a gimiben kezdődött a kapcsolat, azt hiszem több mint 4 évet voltak együtt), én pedig ebbe nem zavartam bele, soha nem közeledtem a lányhoz. Most viszont megtudtam, hogy múlt héten szakítottak. Vagyis, ha jól tudom, a srác szakított a lánnyal, aki most nagyon ki van borulva emiatt.

Nekem persze rögtön az jutott eszembe, hogy eljött az én időm... de tudom, hogy ez most nagyon korai lenne, hiszen egy több mint 4 éves kapcsolatot "gyászol" éppen, most még nem kezdhetek udvarolni neki.


Szerintetek mikor jön el az idő, amikor már közeledhetek hozzá, randira hívhatom? Esetleg elmondanám neki, hogy évek óta nagyon tetszik nekem? Mennyit várjak?


22/F


2013. máj. 8. 09:04
 1/10 anonim ***** válasza:
49%
Ne agyalj ennyit.
2013. máj. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
48%
Jelezd a jelenléted finoman. Barátkozz vele tovább. Meg fogod érezni, hogy mikor van az az idő amikor közeledhetsz felé komolyabban is.
2013. máj. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
40%
Szerintem rögtön tudasd vele az érzelmeid, lépj! :) Biztos jólesne neki, már az is, hogy tetszik valakinek és közeledni akarsz hozzá. Lehet,hogy nem fog rögtön a nyakadba borulni, de az ismerkedésnek örülne. Én szurkolok! :)
2013. máj. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is lépj. Maximum időt kér még. Az se kizárt, hogy most pont ez kell neki.
2013. máj. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
43%

A második kommentelővel egyetértek. Most nagyon ki van borulva és szüksége van valakire, akinek elmondhatja a bánatát, és ha ügyes vagy, akkor te leszel az a valaki. Vigasztald meg, légy vele kedves és megértő. De vigyázz arra, hogy ne kerülj bele a barátságzónába, mert abból nagyon nehéz kijutni.


Ja és még valami: "Nekem persze rögtön az jutott eszembe, hogy eljött az én időm..." ez sajnos nem így van, mert nem te mondod meg a lánynak, hogy kibe legyen szerelmes. Majd akkor jön el a te időd, ha a lány megadja neked az esélyt, és összejöttök. Az lesz a te időd, ami alatt igyekezned kell boldoggá tenni.

2013. máj. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
43%

Én a "Roscher Alfonzína"-féle válasszal értek egyet.

A finom jelenlét, hogy a látótérbe kerülj, de semmi tolakodás, vagy ajtóstól a házba rontás. Az pont taszítólag hatna.

Egyenlőre csak óvatosan barátkozz, próbáld őt lelkiekben támogatni és idővel kialakul. Ehhez türelem kell csak.

2013. máj. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
soha ne mondd el neki mit érzel. a nők azonnal visszalépnek ilyenkor, vagy ami még rosszabb kihasználják a helyzetet és a bolondját járatják veled. csak addíg vagy érdekes egy nőnek, amíg nem tudja mit gondolsz. ha megtudja, unalmassá válsz. (még egy pasi akinek bejövök, s már jön is a maradjunk barátok féle ócska duma, amit mindenki utál.)
2013. máj. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Hagyjad, egyelőre tombolja ki magát. Ha most elkezdesz vele "barátkozni", meg meghallgatod a kis sirámait, meg hogy az ex amúgy mennyire szerette a kolbászos rántottát, és ő mennyire szívesen csinált neki szombat reggelenként, vesztett ügyed van.

Beszélgethetsz vele, de ne engedd, hogy a válladon sírjon, hogy ő amúgy mennyire kedves lány, és a barátja mennyire hiányzik, az ilyen lelki szemetesláda fiúk AZONNAL a barátzónába kerülnek.


És neked fogja elmesélni azt is, hogy úgy néz ki, lenne valakije, stb.


Egyelőre hagyjad...

2013. máj. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
ha a sráchoz semmi közöd, nem barátod,haverod akkor mér agyalsz ezen ? azonnal lehet közeledni, vigasztalni a lányt :D
2013. máj. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

én is haverkodnék vele, vígasztalnám.

Aztán rövidesen előállnék


az tényleg nem jó, ha te segítenél neki visszaszerezni az

exet

2013. máj. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!