Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nincs olyan lány akit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs olyan lány akit elhívok randizni?

Figyelt kérdés
Szóval arról van szó, hogy viszonylag sok új emberrel ismerkedem általában, de valahogy nem nagyon találok olyan lányt aki tetszik. Miért van ez? Túl magasak lennének az elvárásaim? Vagy rendben vagyok, csak kicsit várakoznom kellene?

2013. máj. 6. 12:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha van olyan ismerősöd, aki minden elvárásnak megfelel, akkor nem magas, de tökéletest am sem fogsz találni. Ha úgy érzed, akkor várj egy picit:) De lehet, hogy ha valakit elhívnál, akkor megszeretnééd:)
2013. máj. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
egy randi nem leanykeres. Egy kave mindenkinel belefer...
2013. máj. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is vagyok vele, egy randira szerintem elmehetsz egy olyannal ki nem épp az álomcsajod, de járni nem ajánlatos olyannal akihez nem vonzódsz. Nem tudom, hány éves vagy, így azt sem tudhatom , hogy ráérsz -e még keresgélni. 20L
2013. máj. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jó, de minek randizni, ha nem akarok járni vele? Amúgy 24F
2013. máj. 6. 21:27
 5/5 anonim ***** válasza:

Minek enni ha ugy is kikalaod. Minek inni ha ugy is kipisiled.

Haverom is mindig ezzel a dumaval jött, hogy ö majd csak a tökeletes csajjal fog, mert nincs kedve olyannal idöt tölteni aki nem tökeletes. Ez szep meglatas, de emiatt egy otthon ülö, folyton kanos gyerek maradt akit nagy ivben kerültek a lanyok.

Nagynehezen ravettük, hogy menjen el randizni egy olyan csajjal akinek ö tetszett, 2 evig voltak együtt, mondta, hogy nem volt nagy szerelem, de jo volt ujbol kapcsolatban lenni, es sokkal eletkepesebb volt. Azota folyton randizik, folyton van baratnöje, egyik sem a NAGYNAGY szerelme, mert meg nem talalta meg, de azota sokkal kiegyensulyozottabb, teljesen pozitivan valtozott.(A csjok is jobban tapadnak ra)


Es ha meg is talalod az igazit, ha nincs tapasztalatod, sok eselyed nem lesz. Könnyen ki tudsz esni a jatekbol ha nem gyakorlod folyamatosan.

2013. máj. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!