Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » MSN-en ismertem meg a lányt....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MSN-en ismertem meg a lányt. Olyan fura lesz az első randi. Hogy viselkedjek?

Figyelt kérdés
2009. szept. 29. 09:13
 1/3 anonim ***** válasza:
hát ha már randi, gondolom normálisan, jó szar lesz, mert még nem találkoztatok, ne parázz légy jó fej, és ne álcázd magad(ne viselkedj úgy ahogy nem szoktál...) mert akkor mindennek rossz vége lesz ha netán egyszer rájön, persze kicsi füllentésekből még nem lesz probléma, menjetek nézzetek meg valamit a moziban, utána biztos lesz miről beszélnetek, ha más nem a filmről...stb sok sikert puszi:P
2009. szept. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne pontosan azt várd akit megismertél. Senki sem olyan, mint amilyen MSN-en valójában. Lehet sokkal jobb, vagy rosszabb is. Először tudd meg miben más, csak aztán legyél aktívabb. ;)
2009. szept. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen esetem, hogy msnen ismertem meg egy lányt; két hete volt az első randink; csak is úgy viselkedtem, ahogy a hétkönapokban is általában szoktam; egyáltalán nem érdemes mást adni, mint ami vagy, mert idővel úgyis rájön, hogy másmilyen vagy. Azért szeressenek, amilyen vagy, ne másért. Ha úgy beszélsz, viselkedsz vele, ahogy általában szoktál, akkor több, mint valószínű, hogy sikered lesz, főleg ha msnen, ill. képen bejössz neki...
2009. szept. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!