Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok nektek bejönnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek bejönnek a szürke szemű fiúk vagy inkább hidegnek tartjátok a tekintetük?

Figyelt kérdés
2013. máj. 5. 21:01
 1/7 anonim ***** válasza:
szürke? oO
2013. máj. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Azokhoz a szürke szemekhez egy átlagos testalkatú, magára adó srác társul vagy egy 200 kilós, szőrös portáslali?


Mert ez utóbbi baromira nem jönne be.

Küldj képet privibe és megmondom!

2013. máj. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen szürkés/világos kékes szemem van ha érdekel írjatok rám! :)
2013. máj. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem a szemszínen múlik, hogy kihez vonzódom...
2013. máj. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
én imádom a szürke és a világoskék szemet :) Bár tényleg nem mindegy, hogy milyen ember társul hozzá..17/l
2013. máj. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem vagyok csaj, de egy biztos: Ti, meg a kék, zöld és ezek "kommersz keverék" változatai - esetleg "aranybarna" szeműek instant nyertetek.


Mármint velünk sötétbarna szeműekkel szemben. Olyan előnyötök van, mintha a futóversenyen mi fél lábon bicegve, reumával, a nézőtérről záporozó fúolás és szemétdobálással szemben indulnánk Ti meg legjobb doppingszerekkel, U.Bolt tanításával és egy éhes oroszlánnal a sarkatokban indulnátok.

2013. máj. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nekem eszméletlenül tetszenek a világoskék, szürke szemek. de az eddigi legszebb szemek amiket mindennap látok, azok apukámé és a tesómé :) apukámnak világoskék, tesómnak változó szeme van, ha éhes akkor türkizkékes, ha mérges akkor türkizzöld, ha boldog akkor kékes. :D gyönyörű. és még Jared Letonak is... *-*

de a szem nem minden, ha meglátom a mögötte rejlő személyiséget.

2013. máj. 6. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!